Şimdi Paylaşma Zamanı Başvuru Formu

Şimdi Paylaşma Zamanı Başvuru Formu

Yaşadığımız şu zor günlerde, birlik, beraberlik, dayanışma ve paylaşmanın gücünü de yanımıza alarak, zorlukların üstesinden geleceğimize olan inancımız tamdır.
Küresel bir salgın haline gelen ve tüm dünyayı tehdit eden korona virüsü karşısında, hepimizin üzerine düşen sorumlulukları vardır. El birliği, dayanışma ve alınan tedbirlere, uyarılara azami derecede dikkat ederek hareket etmek; zorlukları minimize etmemizi sağlayacaktır.
Bu süreçte Yardımeli Derneği de üzerine düşen sorumluluk gereği, planlama ve hazırlıkları tamamlamış ve çalışmalara başlamıştır.
KAPSAM: İhtiyaç sahibi ailelere, bu günlere mahsus işini kaybeden gündelikçi ve işportacı gibi hiçbir sosyal güvencesi olmayanlardan işini kaybedenlere temel gıda ve temizlik ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olunması.
İŞLEYİŞ: Hak sahipleri müracaatları esnasında, bu durumda olduklarını belirten belgelerini ve mevcut durumlarını yazılı olarak belirtmek zorundadırlar. Yanlış, eksik ve yalan bilgi-belgeler değerlendirmeye alınmayacaktır.
Talep edilen belgeler sisteme yüklenmek zorundadır. Eski belgesi olan başvurular işleme alınmayacaktır.
Form belge ile birlikte değerlendirilip, tarafınıza telefon veya e-mail ile derneğimiz veya il temsilcilerimiz tarafından ulaşılacaktır.
Not: Bu süreçte sadece işini kaybedenlerden aile bireyleri içerisinde hiçbir sosyal güvencesi olmayanlara destek olabileceğiz. SSK’lı çalışanlar veya aldığı maaş ve emekli maaşı yetmeyenlerin müracaatları değerlendirmeye alınamayacaktır.

E-devletten alınabilecek belgeler: İkametgah, Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, Son 1 Yıla Ait SGK Hizmet Dökümü, Üzerinize Kayıtlı Gayrimenkul Bilgisi

Başvuru formunun tam ve eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Aksi takdirde başvurunuz kabul edilmeyecektir

Paylaş: