Yardımeli Derneği

Milletimizin Başı Sağolsun

Milletimizin Başı Sağolsun

Milletimizin Başı Sağolsun

Rızıklarını kazanmak amacıyla yerin yüzlerce metre altında çalışırken hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı dileriz.

13 Mayıs 2014 tarihinde Manisa İli Soma İlçesinde özel bir maden ocağında  meydana gelen elim kazada yüzlerce maden işçisi hayatını kaybetmiş ve bir o kadar da yaralanmalar meydana gelmiştir. Olayın sıcaklığı ve acının büyüklüğü  devam etmektedir. Bu elim kaza ülkemizi derinden sarsmış ve madende meydana gelen yangın adeta evlere, yüreklere de ateş düşürmüştür.

Rızıklarını kazanmak amacıyla yerin yüzlerce metre altında çalışırken  hayatını kaybeden kardeşlerimize  Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı dileriz. Millet olarak bu büyük acının  da en kısa sürede elbirliği ile üstesinde geleceğimize inanıyor, bu tür imtihanları bir daha yaşamamayı niyaz ediyoruz. Madende hala kurtarılmayı bekleyen kardeşlerimize dayanma gücü ve salimen ulaşılmasını diler, yararlı kardeşlerimize de Rabbimizden hayırlı acil şifalar dileriz.


Not: Ekiplerimiz acil yardımlar için bölgeye hareket etmiştir.

YARDIMELİ DERNEĞİ

Paylaş: