Yardımeli Derneği

Ak Parti İl Başkanlığından Derneğimize Ziyaret

Ak Parti İl Başkanlığından Derneğimize Ziyaret

Ak Parti İl Başkanlığından Derneğimize Ziyaret

Ak PArti İstanbul İl başkanlığından bir heyet derneğimizi ziyaret etti.

Ak PArti İstanbul İl başkanlığından bir heyet derneğimizi ziyaret etti.

İl Başkan Yardımcısı Ahmet Cin başkanlığındaki  İl Halkla İlişkiler komisyon üyeleri Ahmet Selim Köroğlu, Ahmet Kaan, Zekiye Çapan ve Rabia Demir 'i  dernek merkezimizde Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Sadık Danışman ağırladı.

Ülke ve dünyada gelişen olayların dostane bir ortamda değerlendirilmesinden sonra, Yardımeli Derneğinin çalışmaları ile ilgili bir sunum  ve bilgilendirme yapıldı. Dr.Sadık Danışman tarafından yapılan bilgilendirmede özellikle son 10 yılda Türkiye'nin yurt dışındaki itibarı ve mazlumlara ulaşmadaki gayret ve çalışmalarının altı çizildi : " Artık Türkiye dünyanın neresine gidersek gidelim tanınan ve insanların umudu olan bir ülke. Bu konuda emeği olan herkese müteşekkiriz. STK'lara verilen önem ve destek , bir çok alanda devletin ulaşamadığı alanlara  ulaşma imkanı sağlamaktadır. Bazı faaliyetlerin devletin eliyle değil de STK lar eliyle gerçekleştirilmesi daha kolay ve  hedeflenen sonuçlara ulaşma noktasında daha başarılıdır. Bu konuda devlet STK'ların önünü açmalı ve desteklemeli , aynı zamanda takip ve denetimini yapmalıdır. "

İl Başkan Yardımcısı Ahmet Cin, STK lara verdikleri önemin özellikle altını çizdi :" Bizler STK ları toplumun dinamikleri olarak görüyoruz. Yapılan faydalı faaliyetlerinde her zaman yanında olmaya çalıştık, ortak projeler geliştirdik. Yine her alanda üzerimize düşen bir görev varsa yapmaya hazırız. Toplumun her kesimindeki STK lar ile ziyaretlerimizi ve görüşmelerimizi devam ettiriyoruz. Dolayısıyla toplumun ihtiyaçlarını, şikayetlerini , teşekkürlerini birebir alma imkanımız oluyor. Bizlerde parti olarak bir STK'yız. Sizlerden aldığımız görüşleri, önerileri ve şikayetleri genel merkezimize ve Hükümetimize ileterek çözümü noktasında gayret gösteriyoruz. Biz birlikte Türkiyeyiz, birlikte başaracağız. " dedi.

Ziyarette Yardımeli Genel Müdürü Erdoğan Karacakaya ve Genel Koordinatörü Osman İlhan da hazır bulundu. Daha sonra karşılıklı dua ve hediyeleşmeden sonra  ziyaret son buldu.

Paylaş: