Banka HesaplarıBağış Yap

2017 Kurban Organizasyonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

2017 Kurban Organizasyonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Çalışmalarımızın her adımında, istişare ve değerlendirmeler yapılarak , geleceğe yönelik yol haritaları belirlenmektedir. Zira yapılan faaliyetlerin sonunda bir değerlendirme olmaz ise , çalışma güdük kalmış demektir.

2017 Vekalet Yoluyla Kurban Kesim ve Dağıtım Organizasyonu bu yıl da başarı ile tamamlandı. Görevli giden ekiplerle değerlendirmelerini. İzlenimlerini ve raporlarını istişare etmek üzere bir araya geldik.

Bu yıl 34 ülke 55 farklı bölgede, 110 kişilik görevli ekiple gerçekleştirilen organizasyonun ilk değerlendirme toplantısı Marmara Bölgesi görevlilerinin katılımı ile gerçekleşti

Program Kur’anı Kerim tilaveti ile başladı ve açılış konuşmasını Dr.Sadık Danışman organizasyona ilişkin bilgiler vererek, emek ve gayretlerinden dolayı katılımcılara teşekkür etti.
 


 

Daha sonra , bölgelerde görev alan gönüllüler, tek tek söz alarak izlenimlerini, değerlendirmelerini, önerilerini dile getirdiler. Bundan sonraki organizasyonların daha güzel, daha başarılı olması hususunda tespitlerini de paylaştılar.

Görevli olarak giden gönüllü ekipler, böyle bir organizasyonda bulunmaktan dolayı duydukları mutluluklarını ve huzuru ifade ederek, vesile olanlara şükranlarını sundular.
 


 

Yapılan değerlendirmeler ve tespitler not edilerek, sonraki organizasyonlarda istifade edilmek üzere raporlanarak kayıt altına alınmıştır.

Katılımcılara günün hatırasına istinaden verilen teşekkür plaketi ile program sona ermiştir.
 


 

Organizasyonda emeği geçen, fedakarlıklarından ve samimi gayretlerinden dolayı tüm ekibe ve bağışçılarımıza, muhtaç ve yetimler adına şükranlarımızı sunarız. 

Paylaş