Banka HesaplarıBağış Yap

81 ilde 20 ülkede Yardımeli

81 ilde 20 ülkede Yardımeli

Veren el ile Alan el arasında ‘HAYIR KÖPRÜSÜ’ olan Yardımeli Derneği, her yıl olduğu gibi bu Ramazan da dünyanın farklı coğrafyalarındaki mazlum, mağdur, muhtaç ve mülteci kardeşlerimiz bu Ramazanda yalnız bırakmıyor.

2007 yılında kurulan derneğimiz,  ulusal ve uluslar arası insani yardım kuruluşudur. Yardımeli Derneği, Bakanlar Kurulunun 30/11/2012 tarih ve 2012/4030 nolu kararı ile “Kamu Yararına Çalışan Dernek Statsününe”  alınmıştır. Derneğimiz kurulduğu yıldan itibaren insani yardım faaliyetleri artarak devam ediyor.

81 il temsilciliği ve yurtdışı ofislerimiz aracılığıyla sahada yüzlerce gönüllümüz ile mazluma el uzatmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Ekiplerimiz ve gönüllülerimiz, bağışlarınızı savaş, yoksulluk, mağduriyet, afet ve yoksulluk yaşanan bölgelerdeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyorlar.

Filistin/Gazze, Suriye, Sudan, Somali, Pakistan, Bangladeş, Arakan Mülteci Kampları, Etiyopya, Bosna, Bulgaristan, Kazakistan, Moritanya, Arnavutluk ve Kosova olmak üzere 20 ülkede ve 81 ilimizde muhtaçlara, mazlumlara, kimsesizlere, mağdurlara yönelik olarak ''Toplu İftarlar'' düzenleyerek, ihtiyaç sahibi ailelerin evinde iftarlar yaparak ve 20 bin aileye kumanya dağıtımları  yaparak Ramazanın sevincini yaşatıyoruz.

Yine bayram öncesi yurt içinde 81 ilimizde ve yurt dışında ofis ve partner kuruluşlarımız aracılığıyla 25bin yetim giydirilerek onlarında bayrama sevinçle girmesini sağlayacağız.

Sizlerde bu hayır kervanına katılmak istemez misiniz?

  • Kumanya ve Kumanya Kartı Bedeli 60 TL
  • İftar Bedeli 10 TL
  • Yetime Bayramlık 100 TL
     

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Paylaş