Banka HesaplarıBağış Yap

Adak Kurban Bağışı

Adak Kurban Bağışı

Adak kurbanı, kişinin adadığı veya bir durum vesilesi ile kestirdiği kurbandır. Adak kurbanını kişinin kendisi ve birinci dereceden ailesi yemesi yasaktır

ADAK KURBAN BAĞIŞI

Adak kurbanı, kişinin adadığı veya bir durum vesilesi ile kestirdiği kurbandır. Adak kurbanını kişinin kendisi ve birinci dereceden ailesi yemesi yasaktır. Adak kurbanından maksat ihtiyaç sahibi yoksul insanlara bu eti ulaştırmaktır.

Adak kurban bağışlarınızı ülkemizde islami şartlara uygun şekilde kesip, ülkemizde bulunan yoksul, yetim ve mültecilere ulaştırıyoruz.. Adak kurban bağışı sadece bayramdan bayram eti gören birçok ailenin evine et girmesine sebep oluyor.

Sizin sevinciniz olan adak kurban bağışı ülkemizde birçok garibanın da sevinci haline geliyor. Sizin değerli emanetlerinizi aldıktan sonra ülkemizin birçok bölgesindeki ihtiyaç sahipleri dikkate alınarak en uygun yerler seçilerek öncelikli olarak oralara gönderiliyor. Bölgeye giden ekiplerimiz adak kurban bağışı için en uygun hayvanı araştırıp sağlık taramasından geçirdikten sonra, kesim izni olan kurumlar tarafından sağlık şartları dikkate alınarak kesimleri yapılıyor.

Kesim yapılan hayvanın görüntü ve bilgileri dijital ortamlarda kayıt altına alınarak adak kurban bağışı sahibine bu görüntüler gönderiliyor. Daha sonraki aşamada bölgedeki ihtiyaç sahiplerine ekiplerimiz tarafından taze bir şekilde ulaştırılmaktadır.

ADAK KURBAN BAĞIŞI

Adak Kurban bağışı ve Vekaleten kurban bağışlarınızı buradan verebilirsiniz

KURBAN (VACİP) BAĞIŞLA

Çizgi

Adak Kurban Bağışı

Adak Kurban Bağışı

Adak Kurban Bağışı

adak kurban bağışı

Çizgi

Paylaş