Banka HesaplarıOnline Bağış

Adak Kurban Bağışı

Adak Kurban Bağışı

Adak kurban bağışlarınız yurt içi ve yurt dışında toplam 50 farklı bölgede kesiliyor.

Adak Kurban Bağışı

Kurban bayramı çalışmalarımız tamamlandı ve kurbanlarınızla beraber adak,akika ve şükür kurbanlarınızın kesimini yapıyoruz.Kesim yapılırken adak kurbanınızla, bayram vesilesi kestirdiğiniz vacip kurbanınızın ayrımına özellikle dikkat edilir ve islami tüm hassasiyetler göz önünde bulundurularak kesim yapılır.

Adak kurbanı bilindiği üzere bir olayın gerçekleşmesi  dileğiyle adanan kurbanın adıdır ve duanın kabulüyle kişinin kendine vacip kıldığı kurbanı kesmesi gerekir.Kurban çalışması yaptığımız tüm bölgelerde adak kurbanlarınızı da kesiyoruz.

Adak kurban bağışlarınız yurt içi ve yurt dışında toplam 50 farklı bölgede kesiliyor. Gönüllü ekiplerimiz ve partner kuruluşlarımızla siz değerli bağışçılarımızın emanetlerini hak sahiplerine ulaştırmak için gayretle çalışıyoruz.Kesimini yapacağımız kurbanları dini hassasiyetlere dikkat ederek (sağlığı,yaşı vs)özenle seçiyoruz.

Pandemi iki yıldır tüm konularda olduğu gibi kurban bayramı çalışmalarında da ayrı bir özen ve hijyeni mecbur kılıyor.Kurban kesim çalışmalarında gönüllü olan tüm arkadaşlarımız bu konuda kurallara hassasiyetle dikkat edecek ve kesim sırasında kullanılan tüm ekipmanlar sık sık dezenfektan kullanılarak temizlenecektir.Dağıtım sırasında da kalabalıklar oluşmaması için gereken tedbirler alınarak hareket edilecektir.

Kesimi yapılmak üzere ücretini ödediğiniz kurbanın vekaletini bize vermiş bulunuyorsunuz.Adak kurban bağışınızın kesimi yapıldığında bilgisi sms olarak cep telefonlarınıza gelir ve isminizin okunduğu sesli video kaydına da sitemiz üzerinden bir kaç gün içerisinde ulaşabilirsiniz.

Her kurban bağışıyla insanlığa armağan diyerek başlattığımız, fidan dikimi projesi; adak kurban bağışınız için de geçerlidir.Yani kurbanınızla birlikte ihtiyaç sahiplerine bir de meyve fidanı bağışlamış oluyorsunuz.Rabbim her hayrımızı daha büyük bir iyiliğe vesile kılsın diliyoruz.

Adak Kurban Bağışı

Adak Kurban Bağışı

Adak Kurban Bağışı

adak kurban bağışı

adak kurban bağışı

adak kurban bağışı

Paylaş