Banka HesaplarıBağış Yap

Afrika Kurban Bağışı

Afrika Kurban Bağışı

Afrika Kurban Bağışlarınız vesileyle buradaki muhtaç kardeşlerimize yardım elinizi uzatıp onlara bayram sevinci yaşatırken, üç yıl önce başladığımız bir kurban bir fidan projesiyle kurban organizasyonumuza, kesilen kurban sayısı kadar fidan ekimi ekledik

Afrika Kurban Bağışı

Dünya müslümanlarının heyecanla beklediği Kurban Bayramına sayılı günler var ve bayramın yeryüzündeki tüm müslümanlara aynı coşku ve sevinci taşıması için gönüllü ekiplerimizle yoğun bir çalışma içerisindeyiz.

Bilindiği üzere Afrika kıtasında birçok bölgede; çok sayıda proje yürüttük ve çalışmalarımız devam etmekte.Kardeş aile projesi, su kuyusu, süt keçisi ve Somali Hastanesi projelerimizle kardeşlerimizin hayatına katkı sağlamaya çalışıyoruz.

Afrika Kurban Bağışlarınız vesileyle buradaki muhtaç kardeşlerimize yardım elinizi uzatıp onlara bayram sevinci yaşatırken, üç yıl önce başladığımız bir kurban bir fidan projesiyle kurban organizasyonumuza, kesilen kurban sayısı kadar fidan ekimi ekledik.Türkiye ve Afrika’yı içeren fidan ekim çalışmaları için de özenli bir çalışma yürütüyoruz.

Fidan dikim çalışmaları için; bu bölgede mümkün olan en yüksek verimi alabilmek amacıyla, buradaki ziraatçi arkadaşlarla çalışıyoruz. Verimli alanlara en uygun meyve fidanlarının ekimini yaparak Afrikalı kardeşlerimize ve dünyaya daha kalıcı katkılar sağlamayı hedefliyoruz.

Afrika Kurban Bağışlarınız emanete en iyi özen gösterilerek yapılan hayvan seçimleriyle(kurban edilecek hayvanın yaşı sağlığı vs bakımından uygunluğu), kesim sırasında bağışçılarımızın isimleri okunarak yapılır.Kurbanınızın kesildiği bilgisi SMS olarak size bildirilir ve video kayıtları bayramı takiben sizinle paylaşılır.Video kayıtlarına sitemiz üzerinden veya talebiniz halinde cd olarak size gönderilmesiyle ulaşabilirsiniz.

Afrika Kurban Bağışlarınızla muhtaç kardeşlerimize el uzatabilir; gözlerinde, gönüllerinde büyük bir sevinç ve coşkuya vesile olabilirsiniz.Beraberliğin ve paylaşmanın zirveye ulaştığı,gönüllerimizin huzurla dolduğu bir bayram olması dileğiyle...

Afrika Kurban Bağışı

Afrika Kurban Bağışı

Afrika Bağışı

Afrika Kurban Bağışı

Afrika Kurban Bağışı

Afrika Kurban Bağışı

Afrika Kurban Bağışı

Paylaş