Banka HesaplarıBağış Yap

Aileleri aranıyor!

Aileleri aranıyor!

Yardımeli, sizleri kardeşlerimize sahip çıkmaya davet ediyor.

Ülkemizde ve yaşadığımız dünyada ekonomik sebepler, savaşlar ve doğal afetlerden etkilenmiş ve geçim sıkıntısı çeken binlerce kardeşimiz bu zor zamanlarında onlara destek olacak "Kardeş Aile"lerini arıyor. Mağduriyetten dolayı bu ailelerin çocukları sağlık, gıda ve eğitim gibi temel ihtiyaçlardan mahrum kalıyor. Kurulduğu günden bu güne 81 ilimizde ve 10 ülkede muhtaç ailelerle, bu trajediye seyirci kalmak istemeyen hayır sahiplerini buluşturan Yardımeli Derneği, sizleri kardeşlerimize sahip çıkmaya davet ediyor.

Kardeş Aile projesinde ki amacımız hayat standardı yüksek ve orta aileler ile yoksul ve mazlum aileler arasında ''manevi kardeşlik'' köprüleri kurmaktır. Bu kurulan köprüleri sadece ülke içinde değil, dünyanın tüm ülkelerindeki mağdur ve muhtaç aileleri kapsayacak şekilde tesis etmektir.

Türkiye, Somali, Filistin, Pakistan, Bosna, Suriye, Sudan, Afganistan, Bangladeş ve dünyanın bütün mazlum coğrafyalarındaki kardeşlerimize ulaştık. Geride bıraktığımız 2015 yılı itibariyle tam 4.231 adet kardeş ailemize destek olduk.

PROJE HAKKINDA

 

Paylaş