Banka HesaplarıBağış Yap

Allah'ım Şükürler Olsun

Allah'ım Şükürler Olsun

Tüm engellemelere, saldırılara, sıkıntılara ve olumsuz şartlara rağmen Filistin'e Özgürlük Konvoyu Gazze'ye ulaştı

Tüm engellemelere, saldırılara, sıkıntılara ve olumsuz şartlara rağmen Filistin'e Özgürlük Konvoyu  Gazze'ye ulaştı.6 Aralık'ta Londradan hareket eden, 15 Aralıkta Türkiye'ye giriş yapan,20 Aralıkta Türkiye sınırından uğurladığımız  konvoy , Mısır hükümetinin engellemeleri ve saldırısı nedeniyle  27 Aralık'ta  girmeyi planladığı Gazze'ye hamd olsun   06 Ocak 'ta giriş yapabildi.
Günlerdir konvoyun gelişini bekleyen Gazzeli kardeşlerimiz , Refah sınır kapısnda çiçeklerle ve gözyaşları ile konvoyu karşıladı.Dernek Başkanımız Dr.Sadık Danışman ve Genel Koordinatörümüz Osman İlhan da konvoyda bulunan görevli arkadaşlarımızla birlikte   Gazze'ye giriş yaptılar.Karşılama ve kucaklaşmadan sonra şehir merkezine hareket eden konvoya yol kenarlarına çıkmış binlerce Gazze'li gözyaşları içinde sevgi gösterilerinde bulundu. Daha sonra büyük bir katılımla program düzenlendi.
Getirilen yardım malzemeleri ve araçlar Gazze'de yetkililere teslim edilecek  ve  48 saat içinde tekrar Gazze'den çıkış yapılacak.
 
SAĞOLUN YİĞİTLER, VAROLUN MÜCAHİDLER. Sizler hepimiz adına oradasınız. Tüm ümmeti temsil ediyorsunuz. Çünkü Gazze ümmetin imtihanı. Sizler tüm ümmetin her ferdinin yapması gerekeni yaptınız. Hakkınız geçti, sıkıntı çektiniz. HAKKINIZI BİZLERE HELAL EDİN.  
 
Konvoyda bulunan tüm arkadaşların sağlık durumları da hamdolsun çok iyi. Yaşanan arbede ve saldırılarda meydana gelen ufak tefek yaralanmalar tedavi edildi, herhangi bir sıkıntı yok çok şükür.
 
Gazze'de bulunan Genel Koordinatörümüz Osman İlhan Bey'in telefon numarasını sizlerle paylaşıyoruz. İseyen kardeşlerimiz direkt olarak iletişime geçebilirler.
 
Osman İlhan : 0555 998 07 62
 
Paylaş