Banka HesaplarıBağış Yap

Avrupa’nın Yardımelleri Aile Ribatında Buluşuyor

Avrupa’nın Yardımelleri Aile Ribatında Buluşuyor

Yardımeli Avrupa koordinatörlüğünde, Avrupa’nın farklı ülkelerindeki ve şehirlerindeki Yardımeli Temsilcileri, gönüllüleri ve bağışçıları, 2019 Aile Ribatında buluşuyor.

2019 yılının değerlendirilmesi, 2020 yılının planlamasının konuşulacağı programa; Yardımeli Derneği Genel Başkanı Dr.Sadık Danışman’ın yanısıra, konularında uzman ve yetkin şahsiyetler de programa katılacaklar. 27-29 Aralık 2019 tarihleri arasında,  Jugendherberge Oldenburg/Almanya’da yapılacak olan program, Yardımeli Derneği’nin Türkiye ve Avrupa çalışmalarının koordinasyonunu da sağlayacaktır.

Aile ribatı şeklinde icra edilecek olan programda, temsilcilerin, gönüllülerin ve bağışçıların aileleri tanışma fırsatı bulacak ve kaynaşma sağlanacaktır.

Programa katılmak üzere Almanya’ya yola çıkan Dernek Başkanı Dr.Sadık Danışman, bu tür programların önemini belirterek, şunları söyledi: “Bu tür değerlendirme toplantılarını çok önemsiyoruz. Zira yapılan faaliyetlerin ve projelerin başarıya ulaşmasında, birlikte hareket etmek ve koordinasyon çok önemli. Bu toplantı, Avrupa’daki temsilcilerimiz, gönüllülerimiz ve bağışçılarımızla birlikte; yapılan faaliyetlerin bilgilendirilmesine, değerlendirilmesine ve önümüzdeki faaliyetler - projeler için istişarelerin yapılmasına imkan sağlayacaktır.  Aynı zamanda aileler arasında tanışma ve kaynaşmaya da uygun zemin hazırlamaya gayret ettik. Bu tür istişare ve değerlendirme toplantılarını zaman zaman daha lokal olarak ülkeler bazında da yapmaya gayret ediyoruz. Türkiye’de yapılan genel istişare toplantılarına da Avrupa Koordinatörlüğümüz nezdinde katılım sağlanarak, bilgilendirme ve değerlendirmeler yapılmaktadır. Emeği geçen herkese, katılımcılara, sunumları ile bizimle olan konularında uzman hoca, akademisyen ve uzman şahsiyetlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Toplantımız hayırlara vesile olsun.” dedi.

Almanya, Avusturya, Belçika, Danimarka, Hollanda ve Norveç’te bulunan Yardımeli Temsilcileri ve daha detaylı bilgilere Yardımeli Avrupa’nın web sitesinde ulaşılabilir.

Yardımeli Avrupa
www.yardimeli.eu / [email protected]
+32 484 03 35 35 / +32 892 384 88
Van Duylstraat 90B 3026 SL Rotterdam, NEDERLAND

Paylaş