Banka HesaplarıBağış Yap

Başkanımızın bayramını kutladık

Başkanımızın bayramını kutladık

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Dernek Başkanımız Dr.Sadık Danışman’a bir sürpriz yaparak, Dernek çalışanları olarak bayramını kutladık.

Türkiye’de 1919 yılından bu taraf kutlanan 14 Mart Tıp Bayramı tüm yurtta çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Dernek merkezinde de Başkanımıza bir sürpriz yapıldı.

Dernek çalışanları olarak Dr.Sadık Danışman Başkanımızın Tıp Bayramını tebrik ederek, kutladık.

Başkanımız Dr.Sadık Danışman, öncelikle bu sürpriz kutlama için teşekkür etti ve özellikle sağlık çalışanlarına uygulanan şiddete dikkat çekti: “ Sağlık çalışanları özveri ve fedakarca görevlerini yapmaya çalışıyorlar. Hele son birkaç yıldır mücadele ettiğimiz covid salgınında, sağlık çalışanlarının fedakarlıklarına hepimiz şahit olduk. Bu zor günlerde, hastane odalarında, yoğun bakımlarda yanımızda ailemiz bile yokken onlar vardı ve bizimle ilgileniyorlardı. Son zamanlarda sağlık çalışanlarına yapılan şiddet ve saldırıları kınıyorum. Çünkü, sağlık çalışanları bunu haketmiyor. Bu vesile ile meslektaşlarımın bayramını kutluyor, vefat edenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Hepinize sağlık ve afiyet dolu günler niyaz ediyorum” dedi.

Paylaş