Banka HesaplarıBağış Yap

Bayram Tebriği

Bayram Tebriği

Yönetim Kurulu Başkanımız Dr.Sadık Danışman’ın bayram mesajı...


Değerli Gönül Dostları, 

Kurulduğu günden itibaren ülkemizde ve mağdur -mazlum coğrafyalarda sizlerin desteği ve dualarıyla hayra köprü olmaya gayret ediyoruz. Hayır sahiplerinin güvenine mazhar olmanın yanında, dünyanın farklı bölgelerindeki kardeşlerimize umut götürmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. 

Sevindirdiklerimizle bizleri sevindiren Rabbimize, gereğince hamd edememenin acizliği içerisinde, Rahman’ın rızasını kazanabilme yolunda gayret ve çalışmalarımız artarak devam etmektedir.

1 Kurban 1 Fidan projesi ile başladığımız Kurban 2018 Vekalet yoluyla kurban kesim ve dağıtım organizasyonu, Türkiye ve 30 ülke 55 farklı bölgede icra ediliyor. Bağışçılarımızdan aldığımız kurban emanetlerini hak sahiplerine ulaştırıyor olmakla birlikte; yetimlerin yüzündeki tebessüme, annelerin dilindeki duaya, babaların yüzündeki şükran ifadesine şahid olmak, mutlulukların en güzeli olsa gerek..

Ülkemiz üzerinde ve diğer İslam coğrafyaları üzerinde oynanan kirli oyun ve operasyonları, birlik ve beraberlik içerisinde, birbirimize destek olarak üstesinden gelebileceğimiz aşikardır. Her zamankinden daha fazla bir olmaya, birlik olmaya ihtiyacımız vardır. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın inş.

Emanetleri hak sahiplerine ulaştırmak için bayramlarını kurban eden görevli-gönüllü Yardımeli ekiplerine, mazlumlara ulaşmak için yollarda olan tüm STK temsilcilerine, yurt dışındaki yerel partner kurumlarına, bizlere güvenen bağışçılarımıza, ihtiyaç sahibi ailelerimize ve her zaman dualarıyla yanımızda olan tüm dostlara bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.

Bu vesile ile, Mübarek Kurban Bayramımızı tebrik eder, sağlık, mutluluk, huzur içerisinde sevdiklerinizle birlikte nice bayramlara ulaşmanızı niyaz ediyorum. Rahmana açılan eller, yapılan dualar neticesinde, Kurban Bayramımızın, ülkemiz için, İslam coğrafyası için, insanlık için huzur ve hayırlar getirmesini Rabbimden diliyorum.

 

Dr.Sadık Danışman
Yardımeli Yönetim Kurulu Başkanı

Paylaş