Çocuklar için bayram hediyeleri ve kıyafetleri, bayram sabahının vazgeçilmezidir.
Yardımeli Derneği olarak, ülkemizdeki ve dünyamızdaki yetimlere bayramlık elbise dağıtarak yetimliklerini bir nebze olsa da unutturmaya çalışıyor; onların da bayram mutluluğuna ve sevincine ortak oluyoruz.
Sizler de bağışlarınızla, bir yetime bayramlık elbise alabilirsiniz.
Kredi kartıyla BAYRAMLIK bağışlamak için tıklayınız