Banka HesaplarıBağış Yap

Bekleniyorsunuz…

Bekleniyorsunuz…

Kurban 2019 Organizasyonu kapsamında yurt içi ve yurt dışı hazırlık ve çalışmalar eksiksiz devam ediyor hamdolsun.

Vekalet yoluyla kurban kesim ve dağıtım organizasyonu, Türkiye başta olmak üzere yurt dışında 30 farklı ülkede, “Kurbanlar kardeşliğe, fidanlar insanlığa”temasıyla tanıtımları tüm hızıyla sürüyor.

Vekalet yoluyla Derneğimize emanet edilen ve kesilen her kurban için başlatılan “1 Kurban 1 Fidan” kampanyası da bağışçılar nezdinde ilgi uyandırmış ve takdir edilmiştir. Bu kapsamda daha fazla kişiye ulaşmak, projeyi daha iyi tanıtmak ve kamuoyunun bilgisine sunmak amacıyla, tanıtım ve bilgilendirmeye hız verilmiştir.

İstanbul başta olmak üzere, Anadolu’nun bir çok ilinde, temsilcilerimizin kontrolünde insan yoğunluğunun fazla olduğu şehir meydanlarında “Yardımeli Tanıtım Standları” kurulmuştur. Görevli kişiler tarafından 2019 Kurban Organizasyonu tanıtımı ve bilgilendirmeleri yapılmaktadır. Kampanyaya ilişkin Broşür ve diğer tanıtım materyalleri de ziyaretçilere takdim edilmektedir.

İlk etapta, İstanbul’un 8 büyük meydanında, Kırıkkale, Sakarya, Kütahya, Malatya, Eskişehir ve Hatay’ın büyük meydanlarında tanıtım standları kurulmuştur. Şehri büyük meydanlarında Yardımeli Tanıtım Standlarını ziyaret edip, muhabbet ettiğiniz için şükranlarımızı sunarız. 

Kurban vekaleti nasıl verilir?

Kurban vekaletini; 

  • www.yardimeli.org.tradresine girerek online bağış ile
  • Katılım bankalarından havale ve EFT yöntemiyle
  • Merkez, şube ve temsilciliklere gelerek makbuz karşılığı ile
  • İstanbul’da ve Anadolu’da meydanlarda kurulan Yardımeli standlarında makbuz karşılığı ile verilebilir.
     

Alınan bu vekaletler, bölgelere giden görevli-gönüllü ekiplere tevdi edilmekte ve kurban başında hisse sahiplerinin isimleri okunarak kesilmektedir. 

Paylaş