Banka HesaplarıBağış Yap

Bir Başkadır Kosova'da Ramazan Sevinci

Bir Başkadır Kosova'da Ramazan Sevinci

Derneğimiz, Ramazan vesilesiyle dünyanın dört bir tarafında olduğu gibi Kosova’da da muhtaçlara, mazlumlara, mağdurlara yönelik olarak “Toplu İftarlar” düzenliyor, “Kumanya Dağıtımları” yapmaya devam ediyor.

Ata yadigârı Kosova’dayız. Balkanlarda Ramazan ayının farklı bir yeri ve önemi var. Buralarda Ramazan, kendine has güzelliği ile yaşanıyor. Her tarafta Ramazan’ın bereketini, rahmetini görmek mümkün… Camiler dolup taşıyor, herkesin yüzünde bir tatlı bir gülümseme…

Derneğimiz, Ramazan vesilesiyle dünyanın dört bir tarafında olduğu gibi Kosova’da da muhtaçlara, mazlumlara, mağdurlara yönelik olarak “Toplu İftarlar” düzenliyor,  “Kumanya Dağıtımları”  yapmaya devam ediyor.

Konuyla ilgili konuşan Kosovalı Müslümanlar,“Bizlere bu kumanyaları dağıtan, bu iftarları veren Yardımeli Derneğinden ve kardeş ülke Türkiye halkından Allah razı olsun. Kardeş Türkiye halkı ve Yardımeli Derneği her zaman maddî ve manevî yardımlarıyla ve destekleriyle bizim yanımızda oldu. Allah onlardan razı olsun. Kardeş Türkiye halkına selamlarımızı ve dualarımızı gönderiyoruz” dediler.

Paylaş