Banka HesaplarıBağış Yap

"Bir Mama Bir Bez" Kampanyasına Tam Destek

Yardımeli, Memur-Sen Kadınlar Komisyonunun Suriyeli kadın ve çocuklara yönelik olarak başlattığı “Bir Mama Bir Bez, Sadece Bir SMS” kampanyasına tam destek verdi.

Memur-Sen Kadınlar Komisyonu, Suriyeli kadın ve çocuklara yönelik “Bir Mama Bir Bez, Sadece Bir SMS” adıyla yardım kampanyası başlattı. Yardımeli her zaman olduğu gibi bu kampanyaya da tam destek verdi.

Yardımeli, Suriye’de iç savaşın başladığı ilk günden bu yana mazlum, mağdur ve muhtaç Suriye halkının yanında oldu; onlar için her türlü yardımı yaptı ve yapmaya da devam edecektir.

Konuyla ilgili olarak konuşan Yardımeli Derneği Genel Koordinatörü Osman İLHAN:“Yardımeli Derneği olarak, Memur-Sen Kadınlar Komisyonunun Suriyeli kadın ve çocuklara yönelik başlattığı “Bir Mama Bir Bez” kampanyasına tam destek veriyoruz.

Yardımeli olarak Suriyeli mülteci kardeşlerimiz için “Yardım Konvoyları” düzenledik; gıdadan battaniyeye, kışlık giysilerden tıbbî malzemelere kadar her türlü ihtiyaca yönelik yardımları Suriyeli mülteci kardeşlerimize ulaştırdık.

Türkiye içerisinde Suriyeli mazlumlar ve mağdurlar için başlatılan kampanyalara destek verdik, uluslararası yardım kuruluşları ile birlikte mazlumlara yönelik yardım faaliyetlerinin içinde olduk.  Bize sığınan bu insanlara kucak açmak hem dinî hem de insanî bir görevimizdir”diye konuştu.

Paylaş