Banka HesaplarıBağış Yap

Bizleri bekleyenler var…

Bizleri bekleyenler var…

2007 yılından bu tarafa başarı ile gerçekleştirilen “Kurban kesim ve dağıtım organizasyonu”, yürek coğrafyamızın mağdur ve mazlum bölgeleri için umut kaynağı olmaya devam ediyor.

Asya’dan Afrika’ya, Balkanlardan Ortadoğu’ya, Türk Cumhuriyetlerine ulaşan yardımelleri, emanet edilen kurban vekaletlerini hak sahiplerine ulaştırmaktadır.

Senede bir kez et yiyebilen ailelerden tutun da, kapısı çalınmayan, hiçbir ziyaretçisi gelmeyen kimsesizlere, bayram sevincini bir kıyafetle dahi yaşayamayan yetimlere kadar bir umut olan organizasyonun en önemli tarafı; kardeşlik bağlarının güçlendirilmesi, yardımlaşma ve paylaşma duygularının yaygınlaştırılması ve iyiliğin yeryüzüne yayılmasıdır.

Bu bilinç ve anlayışla çıkılan bu yolda, kurban organizasyonunun eksiksiz ve hatasız gerçekleştirilmesi için tüm hazırlıklar ve planlamalar gözden geçiriliyor ve son rütuşlar yapılıyor.

Kourban organizasyonunda görev alacak gönüllülerin eğitimleri ve dikkat edilmesi gereken hassasiyetlere yönelik bilglendirme-istişare toplantıları bölge bölge icra edilecek.

Bekleyenleri bekletmeyelim, umutları bitirmeyelim..

Paylaş