Banka HesaplarıBağış Yap

Çalışmalar tüm hızıyla devam

Çalışmalar tüm hızıyla devam

2020 yılı vekalet yoluyla kurban kesim ve dağıtım organizasyonu istişare ve çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Her yıl başarı ile gerçekleştirilen organizasyon kapsamında yurt içi ve yurt dışı planlama ve organizasyon çalışmaları, günler yaklaştıkça tek tek gözden geçirilerek teyid edilmektedir.

Daha önceki yıllarda, yurt dışı organizasyonlarında görevli ekipler, şube, temsilciler, üyeler ve gönüllülerimizin iştiraki ile birlikte icra edilen “İştişare Toplantıları” bu yıl pandemi nedeniyle gerçekleştirilemedi.

Ama hazırlıklar ve planlamalar her gün gözden geçirilmekte, aksayan yer varsa revize edilmekte.

Dernek Başkanımız Dr.Sadık Danışman, Genel Müdür Bahri Bulut ve Genel koordinatör Osman ilhan’ın merkezden katılımı ile, yurt içi şube yöneticileri, il temsilcileri ve gönüllülerle;  yurt dışında da ofis, temsilci ve partner kurumlarla online toplantılar gerçekleştirilerek hazırlıklar takip edilmekte.
 


Yardımeli Temsilci ve ekiplerine Dernek Başkanımız tarafından organizasyon kapsamında bilgilendirmeler yapılarak, istişareler gerçekleştirildi.

Dernek Başkanımız Dr.Sadık Danışman kurban kesim ve dağıtım esnasında dikkat edilmesi gereken sağlık ve güvenlik tedbirlerinin altını çizerek : “ Önceliğimiz sağlık ve güvenlik tedbirleridir. Bu tedbirleri gerçekleştirmede sıkıntı olacaksa, gerekirse organizasyonu iptal ediniz. Ama tedbirlerden taviz vermeyiniz. 1 Kurban 1 Fidan projemiz kapsamında fidanlarımızın dikileceği yerleri şimdiden tespit etmelisiniz. Yetimlere bayramlık kıyafet çalışmamız bizce çok önemli. Bayram öncesi yetimleri sevindirelim, bayram sevincine ortak edelim. Bir mazluma, bir yetime ve bir muhtaca daha ulaşma gayreti içerisinde olan tüm ekibe teşekkür ediyorum.” Dedi.

Paylaş