Banka HesaplarıBağış Yap

Cemaati İslami Yöneticileri misafirimizdi

Cemaati İslami Yöneticileri misafirimizdi

Pakistan Özgür Keşmir Cemaati İslami Lideri Abdul Raşhid TURABİ, Pakistan Cemaati İslami'den Asif Lokman Gazi, Cemaati İslami A.Keşmir yöneticilerinden Mahmood ul Hassam ve Khalid Mahmood dernek merkezimizi ziyaret edip Yardımeli olarak Pakistanın fa

Pakistan Özgür Keşmir Cemaati İslami Lideri Abdul Raşhid TURABİ, Pakistan Cemaati İslami'den Asif Lokman Gazi, Cemaati İslami A.Keşmir yöneticilerinden Mahmood ul Hassam ve Khalid Mahmood dernek merkezimizi ziyaret edip Yardımeli olarak Pakistanın farklı bölgeleri ve Keşmirde yaptığı faaliyetlerden dolayı teşekkür edip Pakistan ve o bölge ile tüm islam aleminin durumu konusunda hasbihal edildi. 

Dernek Başkanımız Dr.Sadık DANIŞMAN Yardımeli'nin 35 ülkede faaliyet gösterdiğini, Pakistan'daki faaliyetlerimizi de özetledi. Mazlum coğrafyaların karşıkarşıya kaldığı durumları Türkiye halkı ve devletinin ümmete ensarlık yaptığını vurguladı. Özellikle Küfrün tek millet olduğu ve müslümanların da bunu görüp kendi arasındaki farklılıkları tefrika sebebi olarak görmeyip, bir zenginlik olarak kabul edip dayanışma ve kardeşliği güçlendirmeye en çok ihtiyacımızın olduğu dönemden geçiyoruz dedi. 

"Mü'minler Ancak Kardeştir" ayetinin olduğu plaketi Dernek başkanımız Heyet adına TURABİ'ye takdim etti.

Paylaş