Banka HesaplarıBağış Yap

Çocuklar bayram etti, bizler sevindik

Çocuklar bayram etti, bizler sevindik

Yardımeli Bartın Temsilciliği ve Bartın Gül-Der’in birlikte hazırladıkları”Bisiklet Şenliği”nin bu yıl ilki gerçekleştirildi.

Yardımeli Genel Müdürü Bahri Bulut ‘un da katıldığı şenlikte 35 çocuğa bisiklet hediye edildi ve şehirde birlikte tur atıldı.

Okulların da kapanması vesilesi ile karnelerini alan başarılı öğrenciler çifte bayram yaptı. Hiç bisikleti olmamış çocukların belirlendiği şenlikte, hediyesi alan çocukların yüzündeki mutluluğu görmek, bizleri de sevindirdi.
 


 

Yardımeli Bartın temsilcisi Özcan Yüzlü Çocuklarımıza hem bayram, hem karne hediyesi vermek istedik. Özellikle evlerde kullanılmayan, atıl duran bisikletleri topladık, onların tamir ve bakımı yaptık, boyadık ve kullanılabilir halde çocuklarımıza hediye ettik. Bu kampanyamız devam edecektir. Gerek yeni, gerekse kullanılmış bisikletlere talibiz, bekliyoruz. Daha sevindirilecek çok çocuğumuz var. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.
 


 

Yardımeli Genel Müdürü Bahri Bulut da bir konuşma yaparak, hem Yardımeli Bartın Temsilciliğine , hem de Gül-Der ve emeği geçenlere teşekkür etti: ”Çocuklar bizim geleceğimiz. İmkanlarımız ölçüsünde her zaman çocuklarımızın yanında olmaya, annesiz babasız yetimlerin velisi olmaya, eğitim ve sağlık hususunda destek olmaya gayret ediyoruz. Bugün çocuklarımıza hem karne hediyesi hem de bayram hediyesi verdik. Yüzlerindeki mutluluğu görmek her şeye değerdi.”
 


 

Daha sonra şenliğe katılanlarla birlikte şehir turu atıldı. 

Paylaş