Banka HesaplarıBağış Yap

Derneğimiz Müsaid Fuarında

Derneğimiz Müsaid Fuarında

Bu yıl 14.sü düzenlenen Müsiad Uluslararası Fuarında Yardımeli Derneği de yerini aldı.

Bu yıl 14.sü düzenlenen Müsiad Uluslararası Fuarında Yardımeli Derneği de yerini aldı.

750 katılımcı firma , 84 ülkeden  5 000 yabancı işadamı ve  175 000 yerli ziyaretçi ile Türkiye’nin  ve bölgenin en büyük  organizasyonlarından biri olan fuarda, yerli ve yabancı bir çok  misafirimizle buluşma imkanı sağlayacak.

Özellikle projelerimiz hakkında detaylı bilgilerin sunulacağı standımız,  yeni dostlukların ve iyiliklerin doğmasına vesile olacak.

Kurucularımız, üyelerimiz, gönüllülerimiz ve bağışçılarımız  standımıza uğrayarak soluklanma ve  hasbihal etme imkanı bulmuşlardır. Özellikle, Kardeş Aile Projesi kapsamında  düzenli bağışta  bulunan hayırsever dostlarımızla yüzyüze görüşüp tanışma fırsatı olacaktır.

Fuarın açıldığı ilk günde , Yardımeli standında misafirleri karşılamak üzere, Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Sadık Danışman, Genel Müdür Erdoğan Karacakaya ve Genel Koordinatör Osman İlhan  hazır bulundular. Yerli ve yabancı basın kuruluşlarına özel demeçler veren Sn.Danışman ‘ Herne kadar ticari bir fuar olsa da ,  bizler Yardımeli olarak bu fuarda bulunmamız gerektiğine inandık. Zira burada bir çok dostumuzla karşılaştık. Bizi takip eden , yerli ve yabancı ziyaretçilere  projelerimizi ve faaliyetlerimizi anlatma fırsatı bulduk. Herkesin içinde iyilik yapma, bir muhtacın  ihtiyacını giderme, bir yetimi sevindirme  isteği vardır. Bunun İslam Dünyası Fuarında yer alan    Yardımeli ile paylaşarak  ümmet ve kardeşlik bilincinin gelişmesine katkı sağlayan herkese müteşekkiriz. Bu organizasyonda emeği geçen  herkese , başta Müsiad Başkanı Sn. Nail Opak Beyefendiye  ve Müsiad camiasına  teşekkür eder,  tüm dostlarımızı standımızda misafir etmekten mutluluk duyacağımızı  belirtir, standımıza bekleriz.’’

 Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak, tanışmak ve hasbihal etmek için herkesi 14.Müsiad Uluslar arası Fuarında  salon 6 ‘da bulunan standımıza bekliyoruz.

Paylaş