Banka HesaplarıBağış Yap

Derneğimizde Hizmet Devri

Derneğimizde Hizmet Devri

Bahri BULUT ,2009 yılından beri Yardımel Derneği Genel Müdürlüğü'nü yürüten Erdoğan KARACAKAYA'dan görevi devraldı.

Bahri BULUT ,2009 yılından beri Yardımel Derneği Genel Müdürlüğü'nü yürüten Erdoğan KARACAKAYA'dan görevi devraldı. KARACAKAYA’nın görev tesliminde Yardımeli Derneği Yönetim Kurulu Başkanımız ve dernek personeli hazır bulundu.

Erdoğan Karacakaya yaptığı   konuşmada " Yardımeli Derneğinde bu görevi yürütmekten şeref duydum, benim için en büyük onurlardan biridir. Eğer bu süreçte bir hak ihlali olduysa hakkınızı helal edin, benden yana helal olsun. Bahri Bulut kardeşime yeni görevinde başarılar diliyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Şimdi bu bayrağı Bahri kardeşime devrediyorum." dedi.

Yeni Genel Müdürümüz Bahri BULUT

1970 yılında Kayseri ‘nin  Yahyalı ilçesinde doğdu. 1992 yılında Bursa Uludağ Üniversitesinden mezun oldu. 1995 yılından itibaren  Akabe Vakfının her kademesinde görev alan BULUT en son Akabe Vakfı Genel Müdürlüğü görevini yürütmekteydi. Evli ve üç çocuk babası olan Bahri BULUT görevi devralırken "Bana bu görevi layık görenlere teşekkür ederim. Derneğimizin ve şahsımın tecrübelerinden istifade ederek bu bayrağı olması gerektiği noktaya taşıma gayreti içinde olacağım inşaallah. Dernek hizmetleri tek kişi ile yürütülecek çalışmalar değildir. Bu hizmetler gönüllü ekiplerle ve ortak aklın işlevselliği ile gerçekleştirilebilir. Derneğimizin misyonunun özü olan kim ve nerede olursa olsun, muhtaç, mağdur ve mazlum tüm insanlara ihtiyaç duydukları insani yardımı ulaştırarak onlara onurlu bir hayat sunma çabasına  yönelik faaliyetlerimizde, gönüllüler ve ortak aklı merkeze alarak hizmetlerimizi yürüteceğiz.  Derneğimizin misyonunu gerçekleştirmek için gecesini gündüzüne katan dostlarımızla birlikte, bu hizmetleri olması gerektiği seviyeye çıkarmak için ben de gecemi gündüzüme katarak ekiplerimizle birlikte çalışacağım."dedi.

Paylaş