Banka HesaplarıBağış Yap

Dünya Canlı Yayında Gazzelilerin Katledişini İzlemekle Yetiniyor

Dünya Canlı Yayında Gazzelilerin Katledişini İzlemekle Yetiniyor

İsrail saldırılarını naklen yayınlarla izleyen ve Gazzelilerin katledilişini seyreden dünya ise kör, sağır ve dilsiz sanki...

DÜNYA CANLI YAYINDA GAZZELİLERİN KATLEDİLİŞİNİ İZLEMEKLE YETİNİYOR

Terör devleti İsrail'in 7 Temmuzdan bu yana Gazze'ye havadan-karadan ve denizden yaptığı saldırılar devam ediyor. İslam dünyası suskun, Amerika ile Avrupa ise İsrail'e destek açıklamaları yaparak katliamın sürmesine göz yumuyor. İslam dünyası ile adeta dalga geçen İsrail her zamanda Gazze'ye saldırarak barbalığın her türlü çeşidini yapıyor. Cami, okul, hastane, plaj gibi sivillerin yaşam alanlarını pervasızca bombalıyor. İlaç ve gıda gibi temel ihtiyaçların tükendiği Gazzenin tek çıkış kapısı olan Refah Sınır kapısı da Mısır Darbe yönetimi tarafından kapatılmış durumda. İsrail saldırılarını naklen yayınlarla izleyen ve Gazzelilerin katledilişini seyreden dünya ise kör, sağır ve dilsiz sanki...

BM VE ABD'NİN DESTEĞİ İLE 67 YILDIR FİLİSTİNDE KAN VE GÖZYAŞI

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nun 1947'de Filistin Araplar ve Yahudiler arasında bölünmesi, Kudüs'e uluslararası statü tanınmasını onaylamasıyla başlayan Siyonist vahşet; kan ve gözyaşıyla beslenmeye devam ediyor. 1948'de İsrail devletinin kurulmasından bu yana Ortadoğu'da kiriz ve fitne olayları hiç bir zaman dinmedi. 1947'ye kadar haritalarda Filistin olarak yansıyan bölgede, Siyonist İsrail devleti ile beraber Filistin'in bereketli topraklarında kan ve gözyaşı hiç eksilmedi. Amerika'nın desteği ve BM'nin kanatları altında adım adım Filistin topraklarını işgal eden Siyonist İsrail, Filistinlileri katlederek, evlerini yerle bir ediyor.

HİÇ BİR ZAMAN FİLİSTİNE YAŞAM HAKKI TANINMADI

Filistin topraklarında Yahudi yerleşimciler için toplu konut inşa eden ve dünyanın değişik bölgelerinden toplayıp getirdiği Yahudileri bu evlere yerleştiren Siyonist İsrail hiç bir zaman Filistin'e yaşam hakkı tanımadı. Siyonistler en yeni silahları 67 yıldır hep Filistinliler üzerinde denedi. Bu güne kadar sayıları yüz binleri bulan kadın, erkek, çocuk, yaşlı dünyanın gözleri önünde barbar İsrail'in yeni silahlarını denemesi için birer kobay oldular adeta. Kullanımı uluslararası kanunlarla yasaklanan kimyasal silahlarla Filistinlileri acımasızca katledildi. Fosfor bombaları, yangın bombaları ile minik bedenler eritildi.

ŞEHİTSİZ EV OLMAYAN TOPRAKLAR

İsrail 67 yıldan beri İslam dünyasının kutsal günlerinde, hemen hemen her Ramazan ayında Filistin'de katliam yapıyor. Filistin'de kana bulanmamış toprak parçası, şehit vermemiş ev kalmadı adeta. İslam dünyasının cılız tepkisinden cesaret alan Siyonist İsrail katliam ve işgal politikasının dozunu sürekli artırarak bu güne kadar geldi.

HEP YANLARINDA OLACAĞIZ

Yardımeli Uluslararası İnsani Yardım Derneği olarak kurulduğumuz 2007 yılından bu yana Siyonist vahşete karşı Filistin'in yanında olmak ve yaralarını sarmak için sürekli çalıştık. 2009 yılında Filistin'de temsilcilik ve büro açarak kardeşlerimizin gece gündüz yalnız bırakmadık.  İsrail'in saldırılarıyla yetim kalan binlerce çocuğa anne baba olduk. Şehit ailelerini ailemiz bilip kol kanat gerdik. Yetim projeleriyle, Kardeş Aile projeleriyle Gazze'yi Filistin'i ayakta tutmaya ve seslerini dünyaya duyurmaya çalıştık.

BİNLERCE EV VURULDU YÜZLERCE MASUM ŞEHİT EDİLDİ

7 Temmuzdan beri yine İsrail'in havadan, karadan ve denizden yaptığı saldırılar ile yüzlerce Gazzeli'nin evi yerle bir edildi. Saldırılarda şehit sayısı 260'a yükseldi ve bin 980 kişi de yaralandı.Şehit olanların içinde 50 çocuk ve 30 kadın bulunuyor. Binlerce ek vuruldu, yüzlercesi yerle bir edildi. Yardımeli olarak bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da Gazzelileri yalnız bırakmayacağız. Daha öncekilerde olduğu gibi bu son saldırılarda da şehit olan Gazzeli kardeşlerimizin aileleri ile yaralıların ailelerinin yardımına koştuk. Şehit ailelerinin her türlü ihtiyacını karşılamak için yanlarında olacağız inşallah. 

Paylaş