Banka HesaplarıBağış Yap

Eğitime kesintisiz destek devam ediyor..

Eğitime kesintisiz destek devam ediyor..

2019-2020 eğitim-öğretim yılının tüm öğrenci, öğretmen ve velilere hayırlı olmasını; özgür irade ve hür düşünceye sahip nesillerin yetişmesine katkı sağlamasını niyaz ederiz.

Eğitim, bireylerin ve toplumların geleceklerini dizayn etme hususunda çok önemli bir faktör. Eğitimsiz, cahil bırakılmış kitleler, başkaları tarafından kullanılmaya, yönlendirilmeye hazırdır. İyi yetişmiş, kendini bilen, merhamet ve şefkati önceleyen, bilgi ahlakını gözeten, özgürlükçü ve hür düşünceyi benimseyen nesillerin yetişmesi, gelecek için şimdiden atılmış tohumlardır.

Kurulduğu günden bu tarafa, eğitimi ve eğitim kurumlarını faaliyet ve projelerinin en başında tutan Yardımeli, yeni eğitim-öğretim yılı için de eğitim desteklerine devam etmektedir. Okul ihtiyaçları temin edemeyen ve bu sıkıntılarını herkesle paylaşamayan aileler, verilen hediyeler karşısında emeği geçen herkese teşekkür ederek dualar gönderdiler.

Türkiye’de temsilciler ve gönüllüler aracılığı ile 81 ilimizde, ilköğretim öğrencilerine çanta, defter, kalem ve diğer kırtasiye malzemelerinden oluşan hediye “Eğitim paketlerini”öğrencilere ulaştırmaya başladı. Özellikle yetim ve ihtiyaç sahibi ailelerin tespiti hususunda temsilciler ve gönüllüler aktif görev aldılar.

Ayrıca, lise ve yüksek öğretim öğrencilerine eğitim dönemi içerisinde eğitim destekleri devam etmektedir. “Eğitim Destek Projesi” ile Türkiye ve 10 farklı ülkede yetim-öksüz öğrenciler düzenli olarak desteklenmekte ve takip edilmektedir.

Sudan Yetimler Kompleksinde, Bangladeş Darul Hikme Külliyesinde, Gazze üniversite öğrencilerine, eğitim-öğretim dönemi başlangıcında desteklerimiz gönderildi.

“Kardeş aile projesi” kapsamında takip edilen ailelerin aylık destekleri kendilerine ulaştırılarak, ihtiyaçlarının karşılanmasına az da olsa imkan sağlandı. 

Nasıl katkı sağlayabilirim?

Eğitim dönemi kırtasiye için   60 TL / Adet

Yetim Eğitim Projesi için   110 TL / Aylık ( 1 yıl taahhüt)

Kardeş Aile Projesi için   150 TL / Aylık - 250 TL / Aylık (1 yıl taahhüt)

Tüm projelerimize bir defaya mahsus olarak katkılar da verilebilir. Proje havuzunda biriktirilen miktarlar, hak sahiplerine ulaştırılmaktadır.
 

ONLİNE BAĞIŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Paylaş