Banka HesaplarıOnline Bağış

Ekiplerimiz Deprem Bölgesinde

Ekiplerimiz Deprem Bölgesinde

Bilindiği gibi Elazığ'da meydana gelen 6.0 büyüklüğündeki depremde, şu ana kadar elimize ulaşan rakamlara göre 42 vatandaşımız hayatını kaybetti

 

Bilindiği gibi Elazığ’da meydana gelen 6.0 büyüklüğündeki depremde, şu ana kadar elimize ulaşan rakamlara göre 42 vatandaşımız hayatını kaybetti, 100’den fazla yaralı var. Sabaha karşı 04.32’de meydana gelen deprem, Karakoçan ve komşu Kovancılar ilçelerine bağlı, Okçular, Yukarı Kanatlı ve Kayalı köylerinde can kaybı ve ağır hasara sebep oldu.

Yardımeli, depremzedelere sizlerin yardım ellerini ulaştırabilmek için hemen hazırlıklara başladı. Oluşturulan kriz masasında, bölgede yardım faaliyetlerine başlayan gönüllü kardeşlerimizden alınan bilgiler ışığında, acil ihtiyaçlar tespit edildi. Yardımeli Genel Müdürü Erdoğan Karacakaya başkanlığındaki ekibimiz, gıda, giyecek ve tıbbi malzemelerden oluşan yardımları, depremzedelere ulaştırabilmek amacıyla, Elazığ’a doğru yola çıktı. Bölgeye ulaşan Yardımeli, yardım malzemelerini ihtiyaç sahiplerine dağıtacak.
Depremzede kardeşlerimize yardımlarınızı ulaştırabilmek için dernek hesaplarımıza yatırabilirsiniz

Paylaş