Banka HesaplarıBağış Yap

Ekiplerimiz Sel Bölgesinde

Ekiplerimiz Sel Bölgesinde

Salı günü yurdu etkisi altına alan yağışlar nedeniyle, sel felaketine maruz kalan bölgelere Yardımeli Derneği ekipleri hareket etti

 

Salı günü yurdu etkisi altına alan yağışlar nedeniyle, sel felaketine maruz kalan bölgelere Yardımeli Derneği ekipleri hareket etti. Sel  felaketi sonucu vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz.Geride kalan yakınlarına,sevenlerine  ve tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun . Cenebı hak bir daha bu acıları bize yaşatmasın.

Felaketin ardından Yardımeli Derneği  ekipleri bölgedeki yardım çalışmalarına ve tespit işlemlerine başladı. Genel Koordinatörümüz  Osman ilhan ve günülülerimizden Bahri Bulut beyefendininde aralarında olduğu bir ekibimiz Küçükçekmece de diğer bir ekibimiz ise Halkalıda acil yardım ve tespit faaliyetlerine devam etmektedir. Ekiplerimiz yanlarında götürdükleri nakdi para ve yardım malzemelerini bölgedeki mağdur vatandaşlarımıza ulaştırdı.

Yetkili mercilerle yapılan görüşmeler sonucunda  da acil ihtiyaçların karşılanması noktasında Derneğimiz bölgede faaliyetlere devam edecektir.

Mağdur vatandaşlarımızın  bizlere bildirilmesi noktasında da bizimle irtibara geçilebilir. Ayrıca  bölgeye yardım göndermek isteyen (ayni ve nakdi)  vatandaşlarımızda  derneğimizle irtibata geçerlerse her türlü destek sağlanacaktır. Yardım yapmak isteyenler internet sitemizden online bağış yapabilecekleri gibi banka hesaplarımıza,kredi kartı ile, posta havalesi ve dernek merkezimize ulaşarak bölge halkına destek olabilirler.

Paylaş