Banka HesaplarıOnline Bağış

En güzel Hediye...

En güzel Hediye...

Karnı aç olan, evsiz, barksız kimsesi olmayan mağdur ve muhtaçlara ulaşma gayretimiz kadar; yoksullukla uzun vadede mücadelenin en önemli ayaklarından biri olan eğitim konusu da de

Bu gerekçe ile insanların eğitimine, bilgi ve bilinç kazandırılmasına, aklın ve kalbin de doyurulmasına önem vermekteyiz.

Özellikle, canını kurtarma pahasına yollara düşmüş, mülteci konumunda olan, yanlarında hiçbir şeylerini getirememiş kardeşlerimizin temel ihtiyaçları ile birlikte, bizlerden talep ettiği bir şey daha oluyor: KUR’ANI KERİM MUSHAFI
 


 

Bu talep karşısında imkanlar seferber edildi ve talepler karşılandı hamdolsun. Türkiye’de özellikle mealli Mushaflar ulaştırılmaktadır. Farklı ülkelerden kardeşlerimizin talepleri de karşılanırken, kendi dillerinde tercüme edilmiş Mushaflar araştırılmakta ve mümkünse mealli olanlar temin edilmektedir.
 


 

Şu ana kadar başta Türkiye ve Türkiye’de mülteci konumunda bulunan Suriyeli, Afganlı, Doğu Türkistanlı, Iraklı kardeşlerimizin talepleri karşılanmıştır. Yurt dışında ise, Etiyopya, Somali, Güney Sudan, Moritanya, Gana, Kenya, Kamboçya ve en son da Kamerun’da Kur’anı Kerimler sahiplerine ulaştırılmıştır.

1 Adet Kur’anı Kerim bağış bedeli 20 TL dir.

Paylaş