Banka HesaplarıBağış Yap

En sıcak kahvaltı...

En sıcak kahvaltı...

Kışın kardeşlerimiz üşümesin çağrısına destek veren hayır sahipleri ile kahvaltıda bir araya gelerek, istişarelerde bulunuldu ve teşekkür edildi.

Yardımeli Gönüllü birimi ve Genç Yardımeli tarafından Kağıthane’de koordine edilen kahvaltı programına, Dernek Başkanımız Dr.Sadık Danışman, Yönetim Kurulu üyeleri, gönüllüler, iş adamları ve hayır sahipleri katıldı.
 


 

81 ilimizde ve yurt dışı ofislerimizde devam eden “Kışın Kardeşlerimiz Üşümesin “ kampanyamız çerçevesinde bacası tütmeyen, kışlık kıyafeti olmayan aileler tek tek tespit edilerek, ihtiyaçları karşılanmaya çalışılmıştır. Soğuk kış günlerinin, sıcak dostu olmaya çalışan Yardımeli Ekipleri, ailelerin yaşadıkları ortamları bizzat giderek ihtiyaçlarını tespit etmektedirler.

Programda katılımcılara teşekkür konuşması yapan Dr. Sadık Danışman, 81 il ve yurtdışı ofislerimizde devam eden kış çalışmaları hakkında bilgiler aktardı ve bağışçılara-emeği geçenlere teşekkür etti.
 


 

Kahvaltı programına katılan, Bilim Teknoloji İstanbul İl Müdürü Sayın Ümit Ünal, bu tür çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ederek duygularını paylaştı.
 

Paylaş