Banka HesaplarıBağış Yap

Filistin Kurban Bağış

Filistin Kurban Bağış

Filistin halkı asildir, namerten gelen yardımları da kabul etmezler. Bu sebepten Türkiye’den yapılan her kurban bağışı Filistinliler önemlidir, özeldir ve çok kıymetlidir.

FİLİSTİN KURBAN BAĞIŞI

Bir vatan düşünün ki öz yavrularından ayrı düşmüş, bir ülke düşünün ki şehirlerinin yolları koparılmış, bir şehir düşünün ki her tarafı sarılmış, kuşatılmış ve bir halk düşünün ki bütün zorluklara ve imkansızlıklara rağmen haklı mücadelesinden asla vazçemeyen. İşte burası Filistin ve bunlar Filistin halkı. Yetmiş yıldan fazladır hem kendi onurları için mücadele ediyor, hemde ümmetin onuru için.

Bu sebepten Filistine yapılan kurban bağışı sadece et demek değil, bu davaya destek vermek demektir. Filistine yapılan kurban bağışı sadece bir hisse değil, orada yalnız değilsiniz demektir. Filistine yapılan kurban bağışı sadece bir kurban değil, bu dava uğruna binlerce kişinin kurban olmaya hazır olduğunun işaretidir.

Ve Filistin halkı asildir, namertten gelen yardımları da kabul etmezler. Bu sebepten Türkiye’den yapılan her kurban bağışı Filistinliler önemlidir, özeldir ve çok kıymetlidir.

Covid 19 sebebiyle bu yıl yapılacak olan Filistin kurban bağışları Filistin genelinde sağlık ve salgın hastalık tedbirleri kapsamında yapılması kararlaştırılmıştır. Bu süreçte kurban kesim yerleri ve dağıtım noktalarında maske ve eldiven kullanımına çok dikkat edilmekle birlikte sosyal mesafe kuralları içerisinde dağıtımların yapılması öncelikli olarak belirlenmiştir.

Covid 19 salgını sürecinde Filistin ve Filistin halkı ciddi anlamda etkilenmiş ve bölgeye ulaştırılmaya çalışılan sağlık yardımlar kimi zaman zalim İsrail yönetimi tarafın engellenmekte ve gecikmeye uğratılmıştır. Ülkemiz olarak Filistini önceleyerek Devlet ve tüm kurumlarımız olarak yardımlarımızı ulaştırmaya devam etmekteyiz.

Bu bayram belki Covid 19 sebebiyle kuçaklaşamayacağız ancak, onlara göndermiş olduğumuz Filistin kurban bağışları ve gönül dolusu selamlar sayesinde yeni birlikte olacağız.

FİLİSTİN KURBAN BAĞIŞI

Filistin kurban bağışı ve Vekaleten kurban bağışlarınızı buradan verebilirsiniz

KURBAN (VACİP) BAĞIŞLA

Çizgi

filistin kurban bağışı

filistin kurban bağışı

filistin kurban bağışı

Çizgi

Paylaş