Banka HesaplarıBağış Yap

Gazze de Sosyal Bir Proje

Gazze de Sosyal Bir Proje

Gazze için ağır ambargo şartlarını devam ediyor. Ve her geçen gün bir yeni saldırı ve taciz bombaları, Gazze'li kardeşlerimiz için hayatı zorlaştırıyor. Çocuklarına bir lokma ekmek parası bulamayan babaların iş imkanı bulamamaları büyük bir üzüntü kaynağı oluyor.

Gazze için ağır ambargo şartlarını devam ediyor. Ve  her geçen gün bir yeni saldırı ve taciz bombaları, Gazze'li kardeşlerimiz için hayatı zorlaştırıyor. Çocuklarına bir lokma ekmek parası bulamayan babaların iş imkanı bulamamaları büyük bir üzüntü kaynağı oluyor.

Şehit yakını ve mağdur ailelerin geçimlerini sağlamak için geniş bir sosyal araştırma yapan Yardımeli Gazze ofisi;  çalışabilecek durumda olan , fakat iş bulamayan aileler için iş imkanları oluşturmaya, destek olmaya çalışıyor. Şehir içi taşımacılık ve nakliye işlerinde  kullanılabilecek 3 tekerlekli araçları ailelere teslim eden Ofisimiz,  ailelerin ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına bir geçim kapısı sunmuştur.

 Yaralı ve mağdur ailelerin sürekli başkalarından maddi destek ve yardım beklemek zorunda kalmayacakları proje sayesinde, geçimlerini temin etme imkanı bulacaklardır. Proje ile araçlarına sahip olan aileler, projenin öneminin altını çizerek, hayır sahiplerine teşekkür ettiler.

Yardımeli Gazze Ofisi Müdürü Hani Aga yaptığı açıklamada, her türlü istihdam ve üretime yönelik projelerin, Gazze ve Gazzeli için hayati önem taşıdığının altını çizerek, destek ve katkılardan dolayı bağışçılara teşekkür etti.

Gazze'de yaralı ve mağdur ailelere iş imkanı ve gelir temin edebilecekleri bir fırsat sunan bu projemize destek olmak isteyenler, Yardımeli ile irtibata geçebilirler. Maddi değer olarak maliyeti düşük, ama aileye sağladığı katkı, moral ve umut paha biçilemez ve tarif edilemez seviyedeki bu proje desteklerinizi beklemektedir.

Paylaş