Banka HesaplarıBağış Yap

Gazze Kurban Duyurusu

Gazze Kurban Duyurusu

Değerli Gönül Dostları, Kıymetli Bağışçılarımız

Kurban vekaletini Yardımeli Derneği’mize tevdi eden gönüllü bağışçılarımızın Gazze şartlı kurbanlarını şu şekilde kestirmeyi planlamıştık;

  • Şartlar uygun olursa Gazze içinde,
  • Mısır’ın başkenti Kahire’de keserek soğuk zincir ile Gazze’ye göndererek,

Siyonistlerin yaptığı soykırım ve vahşet sonucu Gazze harabeye dönmüş durumda ve büyük bir insanlık dramı yaşanmaktadır. Gazze’de elektrik, su ve yemek pişirecek yeterli imkânın hala sağlanamamasından dolayı yaptığımız görüşmeler ve istişareler sonucunda Yardımeli Derneği’ne Gazze şartlı tevdi edilen kurbanların Kurban Bayramı içinde kesilip kavurma haline getirilerek 5’şer kiloluk paketler halinde bayram sonrasında Gazze’ye ulaştırılması kararı alınmış ve planlanmıştır. Böylece kurban etlerinin zayi olmasının önüne geçilmiş olunacaktır.

Yardımeli Derneği olarak tüm gönüllü bağışçılarımızın Filistin/Gazze halkıyla gösterdikleri yardımlaşma ve dayanışma için şükranlarımızı ve dualarımızı sunuyoruz.

Şimdiden Kurban Bayramı’nızın aile bireylerinizle, dostlarınızla ve sevdiklerinizle sağlık, huzur ve güzellikler içinde geçmesi dileği ve duamızla bayramınızı tebrik ediyoruz.
 

Dr. Sadık Danışman
Yardımeli Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

Paylaş