Banka HesaplarıBağış Yap

Gazze Ofisimiz Yeni Yerine Taşındı

Gazze Ofisimiz Yeni Yerine Taşındı

Derneğimizin Gazze'deki ofisi yeni yerine taşındı ve açılışı 08.01.2010 tarihinde dualar eşliğinde büyük bir katılımla gerçekleştirildi

 

Derneğimizin  Gazze’deki ofisi yeni yerine taşındı ve açılışı 08.01.2010 tarihinde dualar eşliğinde büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Açılışa derneğimizin Gazze’de birlikte çalıştığı kurumların üst düzey yetkilileri ve halktan büyük katılım oldu . Arap basını ve Gazze’deki yerel basın kuruluşları yeni ofisimizin açılış törenine büyük ilgi gösterdi.

Bir süredir Gazze’de  projelerimiz hakkında çalışmalar yaparak kardeş aileleri evlerinde ziyaret eden derneğimizin genel koordinatörü Osman İlhan , projelerimizi birlikte yürüttüğümüz kurumlardan Gazze Üniversitesi’nin yönetim kurulu başkanı Cemal Al Hudari ve Gazze Sosyal İşler Bakanı açılışta birer konuşma yaptı. Konuşmalarda Gazze’nin direnişine büyük katkıda bulunan Kardeş Aile projesinden bahsedildi. Gazze’ye doğru atılan her adımın öncülüğünü Türkiye’nin yapmasından duyulan memnuniyet belirtildi. Derneğimizin Gazze’deki ofisi burada bulunan Türkiye’den 3. Kurum olma özelliğini de taşıyor. Ofisin ümmetin vahdetine ve hayırlara vesile olması temennisi yinelendi.

Paylaş