Banka HesaplarıBağış Yap

Gazze'de Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Gazze'de Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Gazze'de herşey kısıtlı , aradığınız bir şeyi hemen bulmak mümkün değil. Ama insanlar umutlu, kararlı, sabırlı. Yılmadan, ümitsizliğe düşmeden mücadele ediyorlar

Gazze'de bulunan ekibimiz çalışmalarına ve incelemelerine  devam ediyor. Genel koordinatörümüz Osman İlhan başkanlığındaki ekibimize gönüllü olarak katılan Mehmet Çitil Beyefendi de eşlik etmektedir. Gazze 'de bulunan kardeş ailelerimiz birebir ziyaret edilerek, sıkıntıları ve ihtiyaçları yerinde tespit edilmektedir.Türkiye'deki kardeş ailelerinden de götürdükleri selam , muhabbet ve duaları kendilerine  iletmektedirler.Sürekli irtibat halinde bulunduğumuz ekimizle , günlük değerlendirmeler yapılmakta , yeni projeler düşünülmektedir. Gaaze'de yaşayan insanların sıkıntılarını ve mağduriyetlerini yerinde gören ekibimiz, gelen yardımların doğru yerlere ulaştığı noktasında hemfikir olmuşlar ve Türkiye'deki kardeş ailelere  bir kez daka şükranlarını  iletmişlerdir. Bu tür sıkıntılarla mücadele etmeye çalışan daha bir çok aile ile de tanışmışlar ve onların da sıkıntılarını azaltma noktasında  çalışmalara başlamışlardır.
 
GAZZE GERÇEKTEN MAHRUMİYET YERİ

Gazze'de herşey kısıtlı , aradığınız bir şeyi hemen bulmak mümkün değil. Ama insanlar umutlu, kararlı, sabırlı. Yılmadan, ümitsizliğe düşmeden  mücadele ediyorlar.
 
GAZZE'DEKİ HEYETİMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
 
Gazze'de bulunan Genel Koordinatörümüze her an ulaşabilir, Gazze'nin durumu ile bilgi alabilir, kardeş ailenize  selam ve dua gönderebilirsiniz. İster kendiniz bizzat telefonla görüşebilirsiniz, isterseniz kardeş ailenizle  ilgili özellikle öğrenmek istediğiniz bir konu varsa , Derneğimize ilettiğinizde, hemen Gazze'deki ekibimizle irtibata geçip , kardeş ailenizle ilgili istedğiniz bilgileri sizlere aktarabiliriz. 
 
Genel Koordinatör Osman İlhan'ın irtibat numarası   : 0970597669225    - 05559980762
Paylaş