Banka HesaplarıBağış Yap

Gazze’den ziyaretçilerimiz vardı

Gazze’den ziyaretçilerimiz vardı

Gazze, uygulanan ambargo ve abluka nedeniyle açık hava hapishanesi konumunda sıkıntılarla mücadele etmektedir.

2 milyon nüfusun zor şartlar altında yaşam mücadelesi verdiği Gazze’de bulunan Yardımeli Ofisi, Gazze halkına destek ve yardımlarını aralıksız ulaştırmaktadır.

Kurulduğu ilk yıldan itibaren Gazze’ye özel önem veren Derneğimiz; Kardeş Aile projesi, eğitim destek projesi, kurban ve Ramazan organizasyonları, şehit ailelerine destek projeleri, yıkılan ve hasar gören evlerin, resmi kurumların binalarının onarımı, sağlık ve ilaç yardımları, üniversite binalarının birimlerinin yenilenmesi projeleri ile desteklerini sürdürmektedir.

Gazze’de bulunan üniversite öğrencilerine eğitim ve harç desteğini de aksatmadan devam edilmektedir. Bu vesile ile Yardımeli’nin Gazze’ye ve Gazzeli öğrencilere verdiği destekten dolayı teşekkür etmek ve istişarelerde bulunmak üzere, İslam Üniversitesi Mütevelli Heyetinden ziyaretçiler dernek merkezini ziyaret ettiler.

Gazze İslam Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Nasreddin Al Muzaini ve Mütevelli Heyeti üyesi Ali Nazlı, Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Sadık Danışman’ı ziyaret ettiler.

Gazze’deki son durumun ve yaşanan sıkıntıların istişare edildiği ziyaret esnasında karşılıklı hediyeler verilerek, dualar edildi.

Paylaş