Banka HesaplarıBağış Yap

Gazzeli İki Hastaya Protez Bacak Takıldı

Gazzeli İki Hastaya Protez Bacak Takıldı

Denek başkanımız Dr. Sadık Danışman ve Dernek kurucularımızdan sayın Fethi Güngör şu an Kahire'deler. Bu gün (31.01.2009) Yardımeli Derneği olarak Kahire de yaralı iki hastaya protez bacak takıldı

 

Dünyanın dört bir yanından arayan ve Gazze den kardeş aile olmak isteyen yaklaşık 3500 hayırsever için Gazze de şehit ve mağdur ailelerin tespiti yapılıyor.

Denek başkanımız Dr. Sadık Danışman ve Dernek kurucularımızdan sayın Fethi Güngör  şu an Kahire'deler. Bu gün (31.01.2009) Yardımeli Derneği olarak Kahire de yaralı iki hastaya protez bacak takıldı.

Daha sonra Gazze ye geçip oradaki ekibimizin çalışma programını ve oradaki ailelere en iyi şekilde nasıl yardımcı olabileceğimizi ve alt yapı çalışması yapacaklar. Ayrıca elimize ulaşmaya başlayan Kardeş aile listelerinin devamı için yetkililerle görüşülecek onlardaki şehit ve madur ailelerin listeleri alınacaktır. En kısa zamanda bu ailelerin durum bilgileri kardeş aile olan diğer ailelere bildirilecektir. Gazze ile bağlantılarımız ve yardımlarımız aralıksız sürmektedir.

Paylaş