Banka HesaplarıBağış Yap

Gazzeli Mazlumlar Kurbanlarınızı Bekliyor

Gazzeli Mazlumlar Kurbanlarınızı Bekliyor

Yardımeli Derneği Gazze Ofisi Sorumlusu Hani el-Aga başkanlığındaki ekibimiz, Türkiyeli hayırseverlerin bağışladığı binlerce kurbanı şehit, gazi, esir,muhtaç ve yoksul Gazze halkına dağıtarak onların bayram sevincine ortak olacak

Derneğimiz, yıllardır Siyonist işgalci İsrail ablukası altında yaşayan ve son olarak da Mısır’da askerî bir darbe sonrasında yönetimi ele geçiren cuntacıların Refah Sınır Kapısını kapatması ile çok zor günler geçiren dost ve kardeş Filistin-Gazze halkına yardım elini uzatmaya devam ediyor.

Yardımeli Derneği Gazze Ofisi Sorumlusu Hani el-Aga başkanlığındaki ekibimiz, Türkiyeli hayırseverlerin bağışladığı binlerce kurbanı şehit, gazi, esir,muhtaç ve yoksul Gazze halkına dağıtarak onların bayram sevincine ortak olacak.

Yardımeli Derneği Gazze Ofisi Sorumlusu Hani el-Aga:“Siyonist işgalci İsrail ablukası altında çok zor şartlarda yaşayan ve de Mısır’da askerî bir darbe sonrasında yönetimi ele geçiren cuntacıların Refah Sınır Kapısını kapatması sonucu Gazze halkı çok zor günler geçiriyor. Türkiyeli hayırseverlerin vekâleten bağışladığı kurbanları kesip ihtiyaç sahibi, şehit, gazi, esir ve kimsesiz Gazzeli ailelere elden teslim edeceğiz.

Yine inşallah Kardeş Aile Ziyaretleri yaparak Kardeş Ailelerimizin bayramlarını tebrik edeceğiz, Kardeş Aile Ödemeleri yapacağız, onlara çeşitli hediyeler vereceğiz. Kardeş Türkiye halkından Gazzeliler için kurban bağışı bekliyoruz” diye konuştu.

Paylaş