Banka HesaplarıOnline Bağış

Gazzeli Yetim Çocukları Sevindirdik

Gazzeli Yetim Çocukları Sevindirdik

Yardımeli Derneği Gazze Ofisi yetim ve öksüz çocukları sevindirmek, yüzlerinde bir tebessüm bırakmak için onlara ayakkabı, tişört, mont, pantolon gibi kıyafetlerden oluşan yardımla

Çocuklar… Bizlere Allah’ın birer emaneti olan çocuklar… Başları okşanmaya, giydirilmeye, sevindirilmeye muhtaç yetim ve öksüz çocuklar…

Yardımeli Derneği Gazze Ofisi yetim ve öksüz çocukları sevindirmek, yüzlerinde bir tebessüm bırakmak için onlara ayakkabı, tişört, mont, pantolon gibi kıyafetlerden oluşan yardımlar yaptı.

Konuyla ilgili konuşan Yardımeli Derneği Gazze Ofisi Müdürü Hani Alağa:“Amacımız Siyonist saldırılar sonucu şehit düşen ve yaralanan, savaş mağduru yetim ve öksüz çocuklara kıyafet, ayakkabı yardımı yaparak onları mutlu etmek, bir nebze de olsa ihtiyaçlarını karşılamaktı. İnşallah, yardımlarımız bundan sonrada artarak devam edecektir" dedi.

Kendisiyle görüştüğümüz Gazzeli aileler ise,Yardımeli Derneğine, Yardımeli Derneği Gazze Ofisi yetkililerine ve Türkiye halkına teşekkürlerini ve hayır dualarını ilettiler ve: “Zor zamanlarımızda yanımızda olan Yardımeli Derneğinden ve Türkiyeli hayırseverlerden Allah razı olsun, gerçekten onlara çok müteşekkiriz” diye konuştular.

Paylaş