Banka HesaplarıBağış Yap

Giysi Yardımlarımız Devam Ediyor

Giysi Yardımlarımız Devam Ediyor

Çocuklara ve onların vefakar ve cefakar annelerinin yüzünü güldürmek, zaruri olan giyim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çocuklu ailelerimizi giydirmeye devam ediyoruz.

 

Şefkat ve merhamete en fazla ihtiyaç duyanlar hiç şüphesiz çocuklardır. Hayatta en çok mahrumiyeti yaşayanlarda yine onlardır. Kimi zaman yetimliğin vermiş olduğu sahipsizlikle gerek evde gerek okulda doğru dürüst bir ayakkabı ve bir kat elbise, bir çift çorap bulamamanın ezikliği onu toplumdan soyutlar. Kendini toplumdan uzak görür.

Biz yardımeli derneği olarak çocuklara ve onların vefakar ve cefakar annelerinin yüzünü güldürmek zaruri olan giyim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çocuklu ailelerimizi lojistik-giyim bölümümüzde giyindiriyoruz. Kendi imkanlarıyla gelemeyen ailelerimizi aracımızla evlerinden almak suretiyle, çocuklar için heyecan verici bir yolculuktan sonra, onları yardımelimizin giyim bölümüne getiriyoruz. Kendilerine uyan kıyafetleri üzerlerinde deneyerek almalarını sağlıyoruz. Yardımelimize ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere verilen giyim, zücaciye, beyaz eşya, gıda gibi ayni yardımları ailelerimizin ihtiyaç durumlarına göre veriyoruz. Bağışta buluna veren ellerimize bol bol dualar ederek sevinç ve mutluluk içerisinde evlerine bırakıyoruz.

Haber resimleri

Paylaş