Banka HesaplarıBağış Yap

Gönül Erleri Kahvaltıda Buluştu

Gönül Erleri Kahvaltıda Buluştu

Yardımeli Derneği Gönüllü Bayanlar Komisyonunun koordine ettiği , kahvaltılı sohbet toplantısı Başakşehir'de gerçekleştirildi.

 

Yardımeli Derneği  Gönüllü Bayanlar Komisyonunun  koordine ettiği , kahvaltılı sohbet toplantısı Başakşehir’de  gerçekleştirildi.

Yönetim Kurulu  Üyemiz Şenay Dinçel, Gönüllü Hanımlar Komisyonu Başkanı Huriye Değirmenci ve Başakşehir Temsilcisi Nurdan Güler  Hanımefendilerin ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltıda, komisyon üyeleri  gönüllü hanımlar da  misafirlerle  yakından ilgilenme imkanı buldular.  

Samimi ve sıcak  bir ortamın  oluştuğu kahvaltıda,  birbirlerini tanımayan hanımların da tanışmalarına ve kaynaşmalarına  fırsat verildi.

Yardımeli Derneğinin  çalışmaları ve projeleri  hakkında detaylı bilgi aktarımının da yapıldığı toplantıda, bayanlar gönüllü olarak çalışmaya ve faaliyetlere katkı sağlamaya  davet edildi. Yapılacak faaliyetlerde  seve seve görev almak istediklerini ifade eden bayanlar,  her türlü göreve hazır olduklarını  söylediler.

Yardımeli Derneği Genel Müdürü Erdoğan Karacakaya’nın da  kısa bir  bilgilendirme ve teşekkür konuşması yaptığı toplantı,  dualarla son buldu.

Her türlü projeye, teklif, öneri  ve faaliyete açık olduğumuzu,  birlikte iş yapabilmekten büyük mutluluk duyacağımızı  bir kez daha ifade ederek toplantı kapatılmıştır.

Bir sonraki toplantıda ve faaliyette  buluşma  temennisi ile birlikte  katılan hanımlar  gönüllü formlarını  yetkili arkadaşlara  teslim ederek, teşekkür ettiler.

Paylaş