Banka HesaplarıBağış Yap

Gönüllüler... İyi ki Varsınız

Gönüllüler... İyi ki Varsınız

Yardımeli Gönüllüleri faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. Anadolu'nun bir çok ilinde, bulundukları yerleri harekete geçiren, insanları iyiliğe davet eden, iyi insanları aktif olmaya çağıran GÖNÜLLÜLER kervanına katılmak ister misiniz?

Yardımeli Gönüllüleri faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. Anadolu'nun bir çok ilinde, bulundukları  yerleri harekete geçiren, insanları iyiliğe davet eden, iyi insanları aktif olmaya çağıran GÖNÜLLÜLER kervanına katılmak ister misiniz?

Bazen kahvaltı programları, bazen kermesler, bazen muhtaç aile ziyaretleri  ve organizasyonları ile sürekli hareket halinde olan GÖNÜLLÜLER,  Dernek faaliyetlerinde önemli bir yere sahipler.

Yük olan değil, yük alan bir çalışma anlayışıyla yapılanmasını tamamlayan GÖNÜLLÜLER,  herkesi bu kervana katılmaya , aktif olmaya davet etmektedirler.

GÖNÜLLÜLER ve Asya Derneğinin birlikte organize ettikleri,  Suriyeli Mİsafirlerimize  destek ve yardım amaçlı kahvaltı programı, yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Hem tanışma, hem kaynaşma, hem de Yardımeli Proje ve faaliyetlerin tanıtıldığı programdan sağlanan gelir, Suriyeli kardeşlerimize battaniye oldu, kıyafet oldu, yakacak oldu, mama oldu... Gönüllüler biriminin faaliyet ve çalışmaları hakkında da bilgilerin verildiği program, dualarla son buldu.

Paylaş