Banka HesaplarıBağış Yap

Gündemimiz İyilik

Gündemimiz İyilik

Geldi, geliyor, gelecek dediğimiz Mübarek Ramazanı Şerif, tüm güzellikleri ile geldi işte.

Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı bu Ayın ikliminden istifade etmek, arınmak ve paylaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşayabilmek ne güzel…

Ama gündemimiz çok yoğun,

Ama yapacak bir sürü işlerimiz var,

Ama sıkıntı ve dertlerimiz var… var var var…

Bir sürü bahaneler ve gerekçeler sıralayabiliriz…

Gelin tüm gündemimizi bir kenara bırakarak, Mübarek Ramazanı gündemimize alalım. Onu konuşalım, onunla yatalım, onunla kalkalım, onun üzerinden planlar yapalım. Yani gündemimiz İYİLİKLER olsun. Hem kendimiz için, hem de başkaları için İyilik…
 


Anadolu’da seferberlik var

Türkiye’nin 81 ilinde bulunan Yardımeli şube, temsilci ve gönüllüleri, Ramazan öncesinde de devam eden hayr ve kardeşlik dolu çalışmalarını, Ramazan vesilesiyle hızlandırarak devam ediyorlar.

81 ilimizde hazırlanan hediye paketleri, gıda kolileri, ev eşyaları bizzat ailelerin evlerine kadar teslim edilmekte, yetimlerin bayram kıyafetleri hazırlanmakta; kurulan iftar sofraları ile muhabbetin ve samimiyetin en güzel örneklerini oluşturulmakta.

Ülkemizde misafir olarak bulunan Suriyeli, Mısırlı, Iraklı, Doğu Türkistanlı, Yemenli, Sudanlı, Pakistanlı, Afganistanlı muhacir kardeşlerimiz de unutulmamakta, Ramazan’ın bereketi ve mutluluğu onlarla da paylaşılmakta. Çünkü biz büyük bir aileyiz.

Yurtiçi ve yurt dışında 100.000 kişi ile iftarlar yapılacak, 100.000 yetim bayram öncesi verilen hediyelerle sevindirilecek, 50.000 kumanya paketi-kumanya kartı muhtaç ailelere ulaştırılacak.

Bu yürüyüşte bizimle olmak ister misiniz ?

  • Kumanya - Kumanya Kart 100 TL / 15 EURO
  • İftar Y.İçi - Y.Dışı 25 TL / 3 EURO
  • Yetime Bayramlık 125 TL / 20 EURO
  • Hediye Kur'an'ı Kerim 20 TL / 3 EURO
  • Fitre 25 TL / 8 EURO

 

RAMAZAN - ONLİNE BAĞIŞ

Paylaş