Banka HesaplarıBağış Yap

Hayalim olurmusun?

Hayalim olurmusun?

Yokluk, yoksulluk hayallere engel midir sizce ?

Minik bir yüreğin hayallerine destek olmak, onların hayatına dokunmak, gelecek olmak ne güzel bir duygu..

Yardımeli Kırıkkale Temsilciliği’mizin başlattığı bir proje var. “HAYALİM OLUR MUSUN?” PROJESİ

Bu proje  ile Kırıkkale temsilciliğimiz çocukların hayallerini gerçekleştiriyor. Çocuklar hayal kuruyor, büyükler gerçekleştiriyor!Proje çerçevesinde Kırıkkale temsilciliğimiz bir çok çocuğumuzun hayallerini gerçekleştirdi.

“Bir Küçük Yüreğe Bir Dünya Sevinç”

Projenin amacı, çocuklarımızın gerçekleştirilmesi mümkün olan hayallerini gerçekleştirmek, hayatlarına dokunmak, sahip çıkmak. Zaten çocukların hayali gerçekleştirilebilir şeylerden öte bir şey değildir. Bisiklet, bebek ve sair oyuncak; en fazla tablet vs. oluyor…

Hayallerinin maddi karşılığı ve “ebatları” küçük olsa da, sevinçleri dünyayı kaplıyor çocukların! Sonunda bu kadar büyük bir sevinç olan bir hayali, imkânı olan hangi insan karşılamak istemez ki?

Sonunda masum ve küçük bir yüreği “dünya kadar kocaman” sevindirmek var.

Kırıkkale Temsilcilğimizin  “bir küçük yüreğe bir dünya sevinç” bahşeden bu projesini ayakta alkışlıyoruz ve başlattıkları “Hayalim Olur musun?” projesine tüm iyilik erlerini, tüm gönül erlerini, tüm Yardımelleri’ni destek olmaya davet ediyoruz.

Çocukları sevindirmek, çocukları mutlu etmek, çocukların hayallerini gerçekleştirmek gayet kolay olduğu gibi, onların gözlerindeki mutluluğu başka gözlerde görmek zordur!

Tüm insanlığı ve tüm iyilik erlerini, tüm Yardımellerini bu “mutluluk projesine” , “Hayalim Olur musun?” projesine katılmaya davet ediyoruz.

Paylaş