Banka HesaplarıOnline Bağış

Hukukçular Birliği'nden Derneğimize Ziyaret

Hukukçular Birliği'nden Derneğimize Ziyaret

Uluslararası Hukukçular Birliği (UHUB) Genel Sekreteri Av. Necati Ceylan başkanlığındaki bir grup UHUB üyesi hukukçu, Derneğimizi ziyaret etti.

Uluslararası Hukukçular Birliği (UHUB) Genel Sekreteri Av. Necati Ceylan başkanlığındaki bir heyet;

Av. Hüsnü Tuna

Av. Hasan Hüseyin Palan

Av. Yasin Şamlı

Av. Necip Kibar

Av. İbrahim Öztürk

Derneğimizi ziyaret etti.

Çok samimi ve dostane bir ortamda gerçekleşen ziyaret, yaklaşık bir saat sürdü. Ziyarette Yardımeli Derneği Genel Başkanı Dr. Sadık Danışman, Müdürü Erdoğan Karacakaya da hazır bulundu.

Heyet; Mısır, Bangladeş ve Moro ziyaretleri hakkında bilgi ve izlenimlerini aktardılar. Türkiye’deki STK'ların özellikle Moro'yu gündemlerine almalarını ve oraya yapılabilecek “Kalıcı Projeler” hakkında Yardımeli Derneği Yetkilileri ile istişarî değerlendirmeler de bulundular.

Yardımeli Derneği Genel Başkanı Dr. Sadık Danışman ziyaretle ilgili olarak:“Bu ziyaretten gerçekten çok büyük bir memnuniyet duydum. Dernek olarak hukuka, hukukun üstünlüğüne ve ülkemizin Hukuk Devleti olmasına, bu yolda atılan adımlara büyük önem veriyoruz. Bu alanda yaptığı gayretli ve başarılı çalışmalar nedeniyle Uluslararası Hukukçular Birliğini ve Genel Sekreteri Sayın Avukat Necati Ceylan’ı tebrik ediyorum.

Ayrıca başta Mısır, Bangladeş, Moro Müslümanları olmak üzere Dünya Müslümanlarının sorunlarına göstermiş olduğu duyarlılık ve hassasiyetlerden olayı tebrik ediyorum, bizlerle bu konuda çok olumlu istişarî değerlendirme ve yönlendirmede bulundular, kendilerinden Allah razı olsun”diye konuştu.

Uluslararası Hukukçular Birliği (UHUB) Genel Sekreteri Av. Necati Ceylan ise:“Yardımeli Derneğinin yurt içinde ve yurt dışında yaptığı başarılı çalışmalarını yakından takip ve takdir ediyoruz. Adını sanını bilmediğiniz insanlara, dünyanın her yerine yardım ediyorsunuz. Sizlerden Allah razı olsun. Bu hayırlı çalışmaların devamını diliyoruz” diye konuştu.

Ziyaret, karşılıklı iyi niyet temennileri ve plaket takdimi ile son buldu.

Paylaş