Banka HesaplarıBağış Yap

İGİAD'dan Derneğimize Ziyaret

İGİAD'dan Derneğimize Ziyaret

Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği Teşkilatlanmadan sorumlu Başkan Yardımcısı Sn.Hüseyin Dinçel ve Mali ve idari işler Yöneticisi Sn.Tezcan Kuzu , üye ziyaretleri kapsamında Derneğimizi ziyaret etti.

Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği  Teşkilatlanmadan sorumlu Başkan Yardımcısı Sn.Hüseyin Dinçel ve Mali ve idari işler Yöneticisi Sn.Tezcan  Kuzu ,  üye ziyaretleri kapsamında Derneğimizi ziyaret etti.

Genel Müdür Erdoğan Karacakaya ve Genel Koordinatör Osman İlhan ile görüşen İGİAD heyeti, çalışmalar hakkında bilgi verdi. Üyelerin talep ve şikayetlerini  yerlerinde ziyaret ederek almak istediklerini belirten Dinçel "  Yardımeli Derneğinin çalışmalarını yakinen takip ediyoruz. Çalışmalarınızda kolaylıklar ve bereket niyaz ediyoruz. Yaptığınız projelerde İGİAD olarak yapabileceklerimiz noktasında herşeye hazırız." dedi. İGİAD'ın  önümüzdeki dönemlerde yapacağı çalışmalar hakkında bilgi kısa bilgiler aktardı.

Yardımeli Genel Müdürü Erdoğan Karacakaya da , ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade ederek " Bizler aynı amaca hizmet eden, ama kulvarları farklı  2 kardeş kurum olarak birlikteliğimizi ve işbirliğimizi artırdığımız ölçüde , daha güzel ve faydalı işlere imza atabiliriz. Birbirimizin yapmış olduğu çalışma ve projelerde  gerek katkı sağlamak, gerekse öneri  ve tavsiyelerde bulunarak  güç birliğine  her zaman ihtiyacımız var. İGİAD iş dünyasının saygın  kurumlarından biri. Ticari hayattan ahlak , erdem ve hassasiyetleri  çıkardığınızda felakete davetiye çıkarmışız demektir. Bu anlamda bu alandaki gayretleri ve çalışmalarından dolayı İGİAD  tüm üye ve yöneticilerini tebrik eder, şükranlarımızı sunarız." dedi.

Paylaş