Banka HesaplarıBağış Yap

İnsanlık İçin Kardeşlik Vakti

İnsanlık İçin Kardeşlik Vakti

Uluslararası İnsani Yardım Derneği Yardımeli, Ramazan ayının yaklaşması ile birlikte yardım hazırlıklarını tamamladı.

Din, dil, ırk ayırmaksızın "nerede bir ihtiyaç sahibi varsa, biz de orada olmalıyız" diyen Yardımeli, hayırseverler adına, farklı yardım çeşitleriyle her türlü mağdurun yarasına merhem olmaya devam ediyor.

 

Ramazan’ın Bereketi Kardeşliği Pekiştirecek!

Yardımeli, Ramazan ayında 81 ilimizde ve büyük sıkıntıların yaşandığı Suriye, Irak, Filistin - Gazze, Pakistan, Afganistan, Arakan, Sudan, Somali, Moritanya ve Bosna gibi 20 ülkede  muhtaçlara yardım ulaştırıyor.

Hayırseverler, Yardımeli aracılığıyla bir yoksulun iftar sofrasını kurabilir, bir yetimi giydirebilir veya ihtiyaç sahibi bir aileye kumanya ulaştırabilirler. Böylece, her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye ve dünyada yetimlere ve ailelerine, ayrıca Kardeş Aile kapsamında, kardeş ailelerine destek olabilirler.

Yardımeli Ramazan ayında, yurtiçi ve yurtdışında bayramlık kıyafetlerle yetimlerin yüzünü güldürmeyi ve iftar sofralarıyla hayır köprüleri kurmayı hedefliyor.

 

Kumanya Kartı ve Kumanya Paketi 60 TL

Yardımeli, kumanya paketi yerine, ihtiyaç sahiplerinin marketten diledikleri ürünü alabilmelerine imkân sağlayan kumanya kartı veriyor. Bu kart ile ihtiyaç sahipleri, Türkiye’de yaygın bir marketten, dilerse gıda, dilerse çocukları için oyuncak alabilir, böylece doğrudan kendilerine gerekli olan ürünleri temin etmesine olanak sağlayabilir.

 

100 TL İle Yetimlere Bayramlık Elbise Hediye Etmek Mümkün!

Yardımeli, sizlerin desteğiyle her yıl olduğu gibi bu yıl da bayramlık kıyafetlerle binlerce yetim çocuğun bayram sevincine sevinç katarak yurtiçi ve yurtdışında 50.000 yetimi giydirmeyi hedefliyor.

Sizler de, 100 TL ile bir öksüz veya yetimin bayramlığını alarak bu sevince ortak olabilirsiniz.

 

İftar Bedeli 15 TL!

Yardımeli, bu Ramazan’da da Asya’dan Afrika’ya Müslüman kardeşlerimizle iftar sofralarında buluşuyor.

 

15 TL İle Hediye Kur’an!

Kur’an ayı Ramazan’da Asya ve Afrika’da Kur’an hediye edilecek.

 

Yardımeli Ekipleri Türkiye Genelinde İhtiyaç Sahibi Ailelerle İftar Yapacak!

Yardımeli ekipleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerinin sofrasına misafir olacak ve iftar coşkusunu onlarla birlikte yaşayacak. İftar sofralarına konuk olurken yanlarında iftarlıklarıyla beraber çeşitli hediyeler de götürecek. Ziyaretler Türkiye genelinde ve yurtdışında da Ramazan ayı boyunca devam edecek.

 

Suriyeli Mültecilerle Bu Ramazanda da Lokmamızı Paylaşacağız

Yardımeli Derneği, savaş ve zulümlerden dolayı ülkemize sığınan Suriyeli mülteci kardeşlerimize iftar, kumanya ve bayramlık giysi hediye ediyor. Ayni ve nakdi yardımlar, titiz bir şekilde oluşturulan listelere göre ulaştırılıyor.

Ramazan ayında zekat, fitre, infak ve bağışlarınız yeryüzünün mazlum ve muhtaçlarına bereket olsun, umut olsun, sevgi olsun, muhabbet olsun, kardeşlik olsun ve yeryüzünü sarsın.

"Allah'ın sana iyilik ettiği gibi, sen de başkalarına iyilik et."

Paylaş