Banka HesaplarıBağış Yap

İstanbul Gönüllü Temsilcileri İstişare Toplantısı Yapıldı

İstanbul Gönüllü Temsilcileri İstişare Toplantısı Yapıldı

Düzenli olarak yapılan istişare ve değerlendirme toplantılarının bu haftaki misafirleri; “İstanbul Gönüllü Temsilcilerimiz” idi.

Ortak aklı harekete geçirmek, fikir alış-verişi yapmak, güzel örnekleri birbirimizle paylaşmak amacıyla yapıla istişare ve değerlendirme toplantıları hız kesmeden devam ediyor. Anadolu’daki temsilci ve gönüllüler, yurt dışı ofis çalışanları ve partner kurum yetkilileri ile yapılan toplantılar, diğer STK temsilcileri ile yapılan ziyaretler, üyelerimizle ve bağışçılarımızla yapılan değerlendirme ve istişareler bizim en güçlü yanımız olsa gerek. Yapılan istişare ve değerlendirmeler çalışmalarımıza yön vermekte, güç katmakta, ufuk kazandırmaktadır.

Düzenli olarak 3’er aylık periyodlar halinde yapılan İstanbul’un 39 ilçe Temsilcileri ile yapılan istişare ve değerlendirme toplantısı Genel Merkez Konferans Salonunda icra edildi.

Toplantıya İlçe Temsilcilerinin yanında, Genel Başkanımız Dr.Sadık Danışman, Genel Müdürümüz Bahri Bulut ve İstanbul Gönüllü Temsilciliklerinden sorumlu Mehmet İşsever de katıldı.

Başkanımız Dr.Sadık Danışman’ın açılış konuşması ile başlayan toplantıda, katılımcılar teker teker söz alarak hem ilçede yapılan çalışmaları özetlediler, hem de faaliyetler hakkında kısa değerlendirmelerde bulunarak öneri ve ikazlarını bildirdiler.

Katılımcılardan gelen soru ve değerlendirmelere, Genel Başkanımız ve Genel Müdürümüz birlikte açıklamalar yaparak, cevapladılar.

Bu tür istişare ve değerlendirmelere, tavsiye, öneri ve ikazlara her zaman açık olduğumuzu üstüne basa basa vurgulayan Başkanımız, katılımcılar teşekkür etti ve kolaylıklar diledi. Hazırlanan  ikramdan alınarak soframız da birlikte paylaşıldı.

Bu İyilik, merhamet ve şefkat yürüyüşünde emeği geçen, katkı sağlayan her bir arkadaşımıza teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

Paylaş