Banka HesaplarıOnline Bağış

İyilik Elçilerimiz Kurban Hazırlıklarını Tamamladı

İyilik Elçilerimiz Kurban Hazırlıklarını Tamamladı

Yardımeli’nin iyilik elçileri “2013 Kurban Organizasyonu” kapsamında Dünya’nın dört bir yanında “iyilik ve şefkat köprüleri” kuracak, öksüzlere, yetimlere, kimsesizlere, mağdurlar

Yardımeli’nin  iyilik elçileri “2013 Kurban Organizasyonu” kapsamında Dünya’nın dört bir yanında “iyilik ve şefkat köprüleri” kuracak, öksüzlere, yetimlere, kimsesizlere, mağdurlara, muhtaçlara ve muhacirlere sevgiyi, umudu ve kardeşliği götürecek.

Ekiplerimiz; başta Kardeş Aile ödemeleriolmak üzere aynî ve nakdî yardımlar yapacak. Kardeş Aile Ziyaretleride yapılarak onlara çeşitli hediyeler verilecek, yetimler ve muhtaçlar için kıyafet yardımlarıyapılacak.

Ekiplerimiz, gittikleri yerlerde var olan sorunları tespit ederek, ümmetin problemlerine “Kalıcı Çözümler” üretilmesi amacıyla “Kalıcı Projeler”  inşa edilmesi için tespit ve değerlendirmelerde bulunacak. Bu kalıcı projelerin hayata geçirilerek ümmete ve insanlığa hizmet etmesi sağlanacak.

Başta Türkiye olmak üzere Somali, Filistin-Gazze, Suriye, Sudan, Moritanya, Malavi, Tanzanya, Azerbaycan, Pakistan, Bangladeş Arakan Mülteci Kampları, Ürdün Mülteci kampları, Suriye Mülteci Kampları,  Etiyopya (Habeşistan),  Bosna, Pakistan ve daha pek çok ülkede ve bölgede kurban vesilesiyle “Gönül ve Şefkat Köprüleri” kurulacak. Bağışlanan kurbanlar, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılarak yardımlaşmanın ve dayanışmanın en güzel örnekleri sergilenecek.

Nasıl Kurban Bağışı Yapabilirim?

Yardımeli Derneği'ne kurban bağışında bulunmak isteyen bağışçılar, Küçükçekmece'deki Dernek Merkezi'ne veya Fatih'teki temsilciliğe giderek kurban vekâleti verebilecekleri gibi banka hesap numaraları (Ziraat, Türkiye Finans, Kuveyt Türk, Albaraka Türk, Bank Asya), PTT'den posta çeki, Yardımeli Derneği'nin yardimeli.org.tr adresinden online sistemiyle kurbanlarını vekalet yoluyla bağışlayarak istedikleri ülkede kurbanlarını kestirebilirler.

KURBAN FİYATLARIMIZ

300 TL (Afganistan, Azerbeycan, Bangladeş, Arakan, Doğu Türkistan, Etiyopya (Habeşistan), Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Malavi, Moğolistan, Moritanya, Pakistan, Somali, Sudan, Güney Sudan, Tanzanya)

550 TL (Türkiye, Gazze, Filistin Mülteci Kampları, Ürdün, Lübnan, Irak, Suriye, Kafkaslar) 

400 TL Balkanlar (Bosna, Arnavutluk, Kosova, Bulgaristan, Makedonya,  Romanya, Macaristan)

Paylaş