Banka HesaplarıBağış Yap

Kirvem Olur musun!

Kirvem Olur musun!

2013 yılının ikinci büyük kampanyası olarak tamamen gönüllülerden oluşan sağlık ekibi Nisan ayı içerisinde yollara düşecek.

Afrika’da sağlıklı sünnet kampanyalarımızı sürdürüyoruz

Sudan… Yokluklar ülkesi… Ama insanlarının yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmadığı güzel insanlar ülkesi.

Sudanlı kardeşlerimiz, şunu da çok iyi biliyorlar ki, bir gün güzel yardımsever insanlar kendilerine Yardımeli’ni uzatacak… Nitekim bu güzel yardımsever insanlar Yardımeli’ni uzatıyorlar da…

Evet, uluslar arası alanda yaptığı hayırlı projeleri ve hizmetleriyle tanıdığımız Yardımeli’miz Sudan’ı da unutmadı… Unutmayacaktır da…

Hijyenik olmayan şartlar altında yapılan sünnetlerin yol açtığı hastalıkların önüne geçmek için derneğimiz sağlıklı sünnet projelerine devam ediyor. Pek çok bulaşıcı hastalıklarla pençeleşen Afrika için bu proje aynı zamanda yerel uygulamalara da bilgi ve tecrübe kazandırma gayesindedir.

Büyük Sünnet Şölenine sen de katıl !

Derneğimiz önceki yıllarda, Sudan’da maddî imkânsızlıklardan dolayı sünnet olamayan binlerce çocuğu, “Sağlıklı Sünnet Kampanyaları” çerçevesinde uzman sağlık ekibine sünnet ettirmişti.

2013 yılının ikinci büyük kampanyası olarak tamamen gönüllülerden oluşan sağlık ekibi Nisan ayı içerisinde yollara düşecek. Tıbbi malzemelerin tamamı ve sünnet olan çocukların kıyafet ve hediyeleri Türkiye’den götürülecek.

Afrika’da 1 çocuk Sünnet bedeli 50 TL.dir.

Bu büyük şölene dahil olmak isteyenler, katkı sağlamak isyetenler

0212 541 48 00 Pbx nolu telefondan derneğimizle  irtibata geçebilirler.

Ayrıca SÜNNET yazıp 4031 e SMS yollayarak 5 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Paylaş