Banka HesaplarıBağış Yap

Kumanya Bağışı

Kumanya Bağışı

Ramazan ayında, yurt içinde 81 ilimizde ve yurt dışında 20 farklı bölgede kumanya bağışı yardımları hak sahiplerine ulaştırılacak.

Mübarek Ramazan ayında,  yurt içinde 81 ilimizde ve yurt dışında 20 farklı bölgede kumanya bağışı yardımları hak sahiplerine ulaştırılacak. Kumanya bağışı, Ramazan ayının adeta simgelerinden biri olmuştur. Düzenli bir geliri olmayan ve dolayısıyla, yiyecek ve gıda hususunda sıkıntı yaşayan mazlum, mağdur ve muhtaç kardeşlerimize göndereceğimiz kumanya bağışı yardımları ile, onların da bu Ramazan’da yiyecek-gıda endişesi duymadan oruçlarını tutmalarına vesile olabiliriz. Kumanya paketlerinin içerisinde, bir ailenin en az 15 günlük  ihtiyacını karşılayacak temel gıda maddeleri bulunmaktadır. Kumanya bağışı yardımları, özellikle yurt dışındaki ofislerimizde ve Arakan, Suriye, Filistin ve mülteci kamplarında, Afrika’nın mazlum insanlarına, Asya’lı kardeşlerimize, Balkanlarda yaşayan dostlarımıza ulaştırılacaktır.
 
Yurt içerisinde ise, kumanya bağışı yardımları, Yardımeli Kumanya Kartları ile muhtaçlara ulaştırılacak. Pratik, modern, özgün, depolama ve paketleme maliyeti olmayan Kumanya Kartları, ihtiyaç sahibi ailelerin özgürce alış veriş yapmalarına da imkan sağlamaktadır. Kumanya kartları ile anlaşmalı marketlerden sadece gıda değil; ihtiyaç ne ise ( kırtasiye, temizlik maddeleri, kasap, manav vb.) alınabilmektedir.
 
Kumanya bağışı : 100 TL/adet
 
KUMANYA yazıp 4031 ‘e SMS atarak 5 TL bağışlayabilirsiniz.
 
 
 
Kumanya Bağışı
 
Kumanya Bağışı
 
Kumanya Bağışı
 
Kumanya Bağışı
 
Kumanya Bağışı
 
Kumanya Bağışı
 
Kumanya Bağışı
 
Kumanya Bağışı
 
Kumanya Bağışı
 
Kumanya Bağışı
Paylaş